Autor Zpráva
found
Profil
Zdravím,

já si tak archeoložím... no a napadlo mě, že bych mohl zkusit používat rewrite_module v apachi. Mám WAMPserver 2, a tak jsem pro Apache nastavil rewrite_mode, otevřel návod a zkusil zkopírovat kus kódu z internetového návodu:

# verze bez www > s www
RewriteEngine On
Options +FollowSymlinks
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^mujweb.cz$
RewriteRule (.*) http://www.mujweb.cz/$1 [R=301,QSA,L]

Místo můjweb.cz jsem napsal localhost a cílovou adresu localhost/galiron-uvod/, dal uložit a restartoval služby. To ovšem nefungovalo, místo přesměrování z localhost -> localhost/galiron-uvod/, což jsem myslel, že to provede, se stalo toto:

localhost -> http://localhost/localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//localhost/galiron-uvod//

A tak jsem se rozhodl řádky smazat, udělal jsem tak, ale server se mi už znovu nerozjel, Hlásí sice, že je zapnutý a online, ale žádná stránka na localhostu se nenačte. Navíc samotný localhost/ stále vykazuje ono hloupé přesměrování na několik řádek.

Zkusil jsem změnit verzi apache, přeinstalovat wamp, ale nic nepomohlo, netušíte, čím to může být? Děkuji.

Jimmy
CZechBoY
Profil
Zdravím,
tento přepis je hodně špatný, neboť vytvoří smyčku přesměrování a zahltí tak server a to bez pomoci hackera ;-)
Na localhostu nejspíš nepůjde použít subdoména www, chtělo by to normální doménu, která umí www subdoménu.

Napište z jaké adresy se má přesměrovat na jakou a já Vám napíšu rewriterule (případně rewritecond).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0