Autor Zpráva
weblam
Profil
Dobry den,
vcera jsem si nainstaloval debian7 spolu s Apachem, PHP Version 5.4.4-14+deb7u5 a 5.5.31-0+wheezy1 - (Debian) Mysql.
Doplnil jsem radu extension jako mysql-client, gd, curl apod. Cvicne jsem si chtel nainstalovat drupal, pruvodce prosviti prostedi zelene, ze je vse OK, zadam jmeno, heslo, nazev databaze (ktera existuje) a nasledujici stranka je cisty php kod.
Zkousel jsem instalovat i moodle a vysledek je totozny. V okamziku, kdy ma nastat prace s databazi (domnivam se), tak se zobrazi cast php kodu.

?php /** * @file * Functions to aid in the creation of sortable tables. * * All tables created with a call to theme('table') have the option of having * column headers that the user can click on to sort the table by .......

Pro overeni jsem nakopiroval stary phprs a nahral databazi pres phpmysql a vse bezi bez problému.
PS: Soubor php.info vypisuje mysql jako enabled
Poradí prosím nekdo? Děkuji.
peta
Profil
Na zacatek kodu install zkus dat toto, aby ti to vypisovalo chyby, pripadne to muzes zkusit nekde nastavei v nastaveni php. Jsi si jisty, ze mas verzi Drupal a Moodle pro php 5.4.4? Mas spravne nastavena prava pro zapis na soubory a adresare? (to by ale nehlasil vsechno zelene, asi)
    @ini_set('error_reporting', E_ALL);
    @ini_set("display_errors", "on");
    error_reporting(E_ALL);
Davex
Profil
peta:
Na zacatek kodu install zkus dat toto, aby ti to vypisovalo chyby
Pokud mu prohlížeč ukáže zdrojový kód, tak se asi žádné chyby nevypíšou. A i kdyby se ukázaly, tak se během instalace stránky obnovují tak rychle, že by si je nestihl přečíst.

weblam:
Chyby PHP se zaznamenávají do Apache error logu. Zkus se podívat tam.

Zkoušel jsem a instalace anglického Drupalu 7 na základní sadě PHP s rozšířeními php5-mysqlnd, php5-gd a php5-curl skončí úspěšně. Kde ti ten Debian běží? Není tam třeba málo operační paměti nebo něco podobného?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: