Autor Zpráva
wardin
Profil
Dobrý podvečer,

snažím se přibližně dva dny dokola ošetřit přesun webu (Joomla 2.5) na jinou doménu. Pár let jsem měl web na free hostingu obávaných 000webhost.com a přešel jsem na 2. řád s .CZ :)

U nových webových stránek jsem však upustil od původní struktury a vytvořil všechny URL ve tvaru "titulek s pomlčkami". A to i u kategorií, takže se snažím přesměrovat každou URL na novou URL na nové doméně.

Soubor .htaccess obsahuje skupinu asi 70 redirectů ve stylu:
Redirect 301 /index.php/mnu-kategorie/156-puvodni-clanek http://nova-domena.cz/kategorie/novy-clanek

Proces ale hází chybu 404, protože se do nové domény vygeneruje v podstatě relativní cesta z té první.

Příklad: Odkaz č. 1 - http://martinulbrich.host22.com/index.php/mnu-zurnal/147-cl-antibiotika-jsou-s-primesi-stribra-ucinnejsi-zjistili-olomoucti-vedci-24-07-13 - by se měl přesměrovat na URL č. 2 - http://martin-ulbrich.cz/zurnalistika/antibiotika-jsou-s-primesi-stribra-ucinnejsi-zjistili-olomoucti-vedci-studentmag-cz.

Výsledkem je ale směska obou adres ve tvaru "http://martin-ulbrich.cz/index.php/mnu-zurnal/147-cl-antibiotika-jsou-s-primesi-stribra-ucinnejsi-zjistili-olomoucti-vedci-24-07-13", takže se za kořenovou doménu pouze připojí cesta ze starého webu.

Má někdo jakýkoliv návrh, kde může být chyba?
wardin
Profil
Tak zdá se, že vyřešeno. Je možné, že pomohlo dát Redirect na doménu a kategorie až na konec výpisů a přesměrováním začít od jednotlivých článků k obecnějším věcem?
Kajman
Profil
wardin:
začít od jednotlivých článků k obecnějším věcem?

Ano, to je nejjednodušší řešení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0