Autor Zpráva
ForestCZE
Profil
Zdravím, snažím se odeslat e-mail.

Delivery to the following recipient failed permanently:

     forestek@clixdaf.com

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain clixdaf.com by mail.cesfo.cz. [46.36.35.202].

The error that the other server returned was:
554 5.7.1 <forestek@clixdaf.com>: Relay access denied

Mohl by mi někdo poradit prosím? Děkuju.
Joker
Profil
ForestCZE:
„Relay access denied“ znamená, že server neodešle zprávu od nepřihlášeného uživatele.

Je nutné se nejdřív přihlásit k serveru na existující účet a potom odeslat zprávu.
ForestCZE
Profil
Joker:
Jak jako přihlásit? Mám na VPS nastavený MailServer .. Vytvořeného uživatele test. Takže jeho adresa je test@cesfo.cz .. přihlašuju se do něj přes squirrelmail systém. Tam funguje příchozí i odchozí pošta - vše v pořádku.

Já bych chtěl poskytnout e-maily i ostatním doménám, které nejsou na stejném VPS.

Takže jsem zkusil vytvořit uživatele forestek a doméně clixdaf.com, která je na jiném VPS, jsem nastavil MX záznam mail.cesfo.cz

A zkusil jsem odeslat e-mail na forestek@clixdaf.com a přijde mi zpáteční e-mail s chybou, kterou popisuji v prvním příspěvku.
DJ Miky
Profil
Tvůj mailserver zřejmě nemá doménu clixdaf.com v seznamu lokálních a povolených domén, takže všechny příchozí e-maily odmítá. Je potřeba doménu přidat do konfiguračního souboru mailserveru.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0