Autor Zpráva
divady
Profil
dobrý den, muj předchudce vytvářel stránky v nette, a všechno funguje jak má, ale mam stránky převést na jiný hosting.
ale tam jsem se setkal s problémem. na starém hostingu jsem měl strukturu adresáře srovnejokna.cz/www/...... soubory webu. na tom hostingu složka www vytvářela před v url www.
na novém hostingu už se to vytváří automaticky a kdybych tam dal složku jako na strarém abczakazky/www/ tak url by byla www.abczakazky.cz/www/index.php
protožře web je dělaný v nette tak ve starém hostingu jsou sobory nettle umístěné takto srovnejokna.cz/class/
tak jsem to celou strukturu řekopíroval na nový hosting nette jsem zachoval umístění abczakazky.cz/class do adresáře abczakazky.cz/ jsem dal soubor .htacces ve kterém je
RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_URI} !www/
RewriteRule (.*) /www/$1 [L]
kde v url nebude ten podadresář takže to bude www.abczakazky.cz/index.php
a pak mam v normalně v adresáři abczakazky.cz/www/ jestě jeden .htacces kde už normálně mam zbytek jako na starém hostingu
RewriteEngine on

RewriteBase /

RewriteCond %{REQUEST_URI} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} !page
RewriteRule . / [R=301,L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !im\.php
RewriteCond %{REQUEST_URI} !imeu\.php
RewriteCond %{REQUEST_URI} !images\.php
RewriteCond %{REQUEST_URI} !ares\.php
RewriteCond %{REQUEST_URI} !adminer\.php
RewriteCond %{REQUEST_URI} !download\.php
RewriteCond %{REQUEST_URI} !sitemap\.xml
RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots\.txt
RewriteCond %{REQUEST_URI} !\.(pdf|js|ico|gif|jpg|png|css|rar|zip|tar\.gz|swf)$
RewriteCond %{QUERY_STRING} !page
RewriteRule ^(.*[^/])$ /$1/ [R=301,L]

RewriteRule ^poptavka-detail-(.*)?/$ /index.php?page=poptavka-detail&id=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^zakazka-detail-(.*)?/$ /index.php?page=zakazka-detail&id=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^([^/]+.)*/$ /index.php?page=$1 [L,QSA]

# enable gzip compression
<IfModule mod_deflate.c>
    AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/plain text/xml text/css application/x-javascript text/javascript application/javascript application/json
</IfModule>
ale mam tam někde chybu protože server hledá nette až ve složce abczakazky.cz/www/class/.... ale já potřebuji aby hledal v srovnejokna.cz/
tohle mi píše server http://abczakazky.cz/ už nevím co dělám špatně
budu moc vděčny za jakoukoli pomoc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0