Autor Zpráva
grim
Profil *
Dobrý den,

mám stránky na jedné nejmenované doméně, ale hned po nahrání byl problém. Zjistil jsem, že v rootu musí být index a ja mám hotové stránky a dané do adresáře www. Dá se pomocí htaccess nakonfigurovat tak aby bral adresy z htaccess ve složce www? Tento provozovatel je pro mě nový a nevěděl jsem, že na mě něco takového chystá. Bál jsem se něčeho podobného, ale doufal jsem, že se jen strašim. Děkuji
Taps
Profil
grim:
zkus postupovat dle http://pla.nette.org/cs/faq
grim
Profil *
Tohle funguje jen částečně. Sice to obejde jejich nesmyslné nastavení, ale $_SERVER['SERVER_NAME'] vypisuje bez www. No ono na tom hostingu není podpora ani setlocale(LC_ALL,'cs'); Zastaralé Sql administrace. Recenze mají super, ale realita se mi zdá úplně opačná. Asi si řeknu zpět o peníze a přejdu jinam. Jenom jsem tam nahrál stránky a furt jenom upravuju a na localu vše úplně OK. Tohle nemá cenu, ale moc děkuju za rady.
jefitto44
Profil
To je taký veľký problém vybrať to všetko zo zložky WWW?
grim
Profil *
Je, protože stránky mají 4 000 souborů a je mnoho důvodů proč ta složka existuje. Nejde mi jen o to aby tam bylo www, ale složka samotná by se dala popsat pomalu funkcí :-)


Je složitý aby správci můj účet nastavili normálně + podpora setlocale(LC_ALL,'cs'); ? Nebo to nemám řešit a přejít na jiný hosting. Parametry se mi moc líbí jen ten root dělali ožralí.
Davex
Profil
grim:
ale $_SERVER['SERVER_NAME'] vypisuje bez www
Místo toho bys měl správně používat $_SERVER["HTTP_HOST"].

No ono na tom hostingu není podpora ani setlocale(LC_ALL,'cs');
Vhodnější by bylo používat setlocale(LC_ALL, "cs_CZ.utf8", "czech").

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0