Autor Zpráva
koktejl
Profil *
Ahoj, poradil by mi někdo prosím jak udělat, abych mohl mít blog složku a tam wp. Různě jsem to zkoušel až jsem došel k
RewriteRule !\.(blog|pdf|js|ico|gif|jpg|png|css|rar|zip|tar\.gz)$ index.php [L] . Na localhostu mi to funguje, ale na serveru mě to přesměruje na domena.cz/domena.cz/blog. Poradí mi někdo, prosím? Děkuji.
koktejl
Profil *
Jak se tak dívám tak jsem zapomněl poslat celou ukázku htaccess. Snad to pomůže a někdo mě nasměruje správným směrem. Díky.

# Apache configuration file (see httpd.apache.org/docs/2.2/mod/quickreference.html)

#RewriteRule ^blog/(.*)$ [L]

# disable directory listing
Options -Indexes

# enable cool URL
<IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
    # RewriteBase /

# front controller
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule !\.(blog|pdf|js|ico|gif|jpg|png|css|rar|zip|tar\.gz)$ index.php [L]
</IfModule>

# enable gzip compression
<IfModule mod_deflate.c>
    AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/plain text/xml text/css application/x-javascript text/javascript application/javascript application/json
</IfModule>

# allow combined JavaScript & CSS. Inside of script.combined.js you could use <!--#include file="script.js" -->
<IfModule mod_include.c>
    <FilesMatch "\.combined\.(js|css)$">
        #Options +Includes
        SetOutputFilter INCLUDES
    </FilesMatch>
</IfModule>
Kubo2
koktejl:
Nejak mi nedochádza, ako je možné, že ti to na localhoste funguje.
A vlastne už mi to došlo: Ty ani nepotrebuješ v tom RewriteRule na riadku 16 povoľovať všetky tie súborové prípony, pretože ak súbor či adresár existuje, uvedený RewriteRule sa vôbec nevykoná. Z toho vyplýva, že ak máš nasadený .htaccess s obsahom, ktorý si uviedol v [#2], tak ti prístup do adresára blog/ musí fungovať.
koktejl
Profil *
Kubo2:
Jak jsem psal v prvním příspěvku, blog mě přesměruje na www.domena.cz/domena.cz/blog což není ideální :). Také mi příjde divné, že mi to na localu jede, ale na produkci nikoli. Zkusil jsem přidat ještě
RewriteRule jakmy.cz/blog/$ blog [R=301,QSA,L], ale také nepomohlo. Pořád mě to přesměrovává na špatný odkaz. Zkusil jsem i mazat cache v prohlížeči, ale ani to nepomohlo.
Davex
Mohlo by to fungovat po odkomentování pravidla na 3. řádku a úpravě do podoby:

RewriteRule ^blog/ - [L]

Pokud jsou ještě nějaká další pravidla v souboru blog/.htaccess, tak do něj asi bude nutné přidat:

RewriteBase /blog

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: