Autor Zpráva
pharaon.jh
Profil
Čau, mám takový problém s jednou stránkou, která odkazuje na můj web bez mého vědomí, jedná se o tuto stránku - http://www.krokodyl.org/news/softball-pravidla-odkazy-a-pozvani/

je to až někde dole ten odkaz - "Kompletní pravidla v PDF (česky)"

dá se nějak zablokovat přístup z této stránky přes .htaccess, nevím pod čím bych to měl hledat
Joker
Profil
Můžete kontrolovat referer.

Ale můžu se zeptat, proč Vám vadí odkazy z jiných webů? Někteří ještě platí za to, aby lidi odkazovali na jejich web :-)
pharaon.jh
Profil
já nikoho za to neplatím, aby tam měl mojí adresu
juriad
Profil
Je to odkaz na neexistující stránku, proč ti vadí?
Měl bys naopak být rád, že na tvoji stránku vede odkaz; víš kolik takový tématický (ale funkční) odkaz dá práce sehnat?
Být tebou, napíšu jednu stránku o pravidlech a jejich verzích a následně pošlu Krokodýlovi e-mail, že starý odkaz nefunguje a nově jsou pravidla <tady>.
pharaon.jh
Profil
no kde budou potom ty pravidla to ať si najde z jiných webů protože, do konce roku se budou měnit složky na serveru, a nový vzor který už je skoro hotový
Joker
Profil
Nějak nevím, čeho chcete dosáhnout.

- Ten odkaz aktuálně stejně vede na neexistující stránku, jak ještě víc ho chcete blokovat?
- Odkazování je princip webu, jestli nechcete aby na Vás lidi odkazovali, nemějte web :-) To je jako hospoda Na Mýtince: Dědeček měl hospodu, ale chodili mu tam lidi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0