Autor Zpráva
TeOkan
Profil *
Zdravím všechny,

potřeboval bych poradit: Na serveru mám nainstalovaný ISPConfig 3, ovšem něco se pokazilo a nyní mi nefungují žádné služby.

Vše by mělo být nastaveno správně, přitom v monitoringu se zobrazuje následující:



Předem díky.
Fisir
Profil
Reaguji na TeOkana:
ISP Config sice neznám, ale myslím, že nikdo ti nebude schopen poradit, když nedodáš logy.
Marschmallow
Profil
TeOkan:
Zkoušel jsi psát na podporu Tvého webhostingu?
Davex
Profil
TeOkan:
Zkusil jsi to vypnout a zapnout?
TeOkan
Profil *
Zdravím,

včera večer se mi podařilo ještě celý server dle manuálu reinstalovat.

Instaloval jsem absolutně vše pomocí tohoto manuálku: http://www.howtoforge.com/perfect-server-ubuntu-14.10-with-apache-php-myqsl-pureftpd-bind-postfix-doveot-and-ispconfig

Po instalaci mi však nefungoval /phpmyadmin. Chyba 404 - not Found.

Dle jiných fór se mi podařilo re-konfigurovat mysql pro phpmyadmin a také se mi podařilo z části zprovoznit. /phpmyadmin pro domény nyní najde a objeví se klasická nabídka pro přihlášení. Zde je ovšem další chyba a to ta, že při pokusu o přihlášení to háže chybu viz. níže.

Pokud by byla potřeba jakýchkoliv logů nebo čehokoliv, rád provedu.



Mockrát díky za vaše rady.
Davex
Profil
Pravděpodobně nejsou správně nastavené přihlašovací údaje do databáze. Zkus znova nastavit phpmyadmin po příkazu

dpkg-reconfigure phpmyadmin
Krakatoa
Profil
TeOkan:
User pma v mysql vytvořený je? Pokud ne tak vytvořit podle manuálu v phpmyadminu.
TeOkan
Profil *
Mockrát díky za vaše rady. /phpmyadmin se mi tedy podařilo zprovoznit.

Abych neměl "špinavý" server, kdy jsme xkrát chyboval, zvolil jsem znovu instalaci a vše udělal znovu dle toho, jak jste mi i zde poradili.

Celý systém nyní jede tak jak má, ovšem jen přes IP adresu.

přes "hostname" mi bohužel ukáže browser 404ku.

hostname mám přitom nastavené správně, nevíte, čím by to mohlo být?





Mockrát díky.


//edit - přes hostname mi bohužel ukáže browser chybu 403 (v předchozím příspěvku jsem psal 404).

Děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0