Autor Zpráva
luky3956
Profil
Ahoj,
chci udělat webovky přes xampp,ale nelze spustit Apache. Nejdříve to bylo tím,že nějaký program využíval stejný port jako Apache,tak jsem to změnil,ale teď to stále nejde. Přikládám obrázek s tím co to píše. Díky všem za jakoukoliv odpověď.
Micruss
Profil
Vypni skype, jinak nvm
Davex
Profil
luky3956:
Error: Apache shutdown unexpectedly.
This may be due to a blocked port, missing dependencies, improper privileges, a crash, or a shutdown by another method.
Press the Logs button to view error logs and check the Windows Event Viewer for more clues
If you need more help, copy and post this entire log window on the forums

Díval ses do těch logů? Je tam nějaká chyba?
luky3956
Profil
Davex:
Otevřel jsem si xampp a tam apache. Conf a v tom httpd v poznámkovém bloku tam jsem musel změnit port který jsem už změnil v nastavení xampu a už to šlape už se to spustí,ale teď řesim jiný problém. KDyž zadam IP z hamachi na web tak mě to vždy odkáže na web IIS7 (odinstaloval a zase nainstaloval hamachi pro změnu IP) jakoukoliv IP andresu kterou mi to vygeneruje mi to dělá tohle. Viz. obrázek. Jakoukoliv IP kterou jsem neměl když zadam,tak mi to háže chybu stránky což je v pořádku.Ale na stránky svoje přes xampp se nedostanu. NEvím čím to je před cca půl rokem vše klapalo jak má.
Davex
Profil
Pokud změníš u Apache port, tak musíš v prohlížeči zadat v adrese i číslo portu oddělené od IP adresy dvojtečkou (např. 127.0.0.1:81). Jinak pokud IIS7 nepotřebuješ, tak stačí odinstalovat IIS a Apache vrátit na port 80.
luky3956
Profil
Davex:
Vzhledem k tomu že jsem začátečník jak IIS odinstaluji? :-D
Davex
Profil
luky3956:
Nevím jaký používáš operační systém, ale mělo by to jít přes Ovládací panely / Odinstalovat program / Odebrat roli - Internet Information Services.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0