Autor Zpráva
crook
Profil *
Dobry den,

povetsinou nemam s instalaci php zadny problem, nebo ho vygooglim, bohuzel tentokrat si nevim rady..
Instaluju si klasicky nejnovejsi Apache PHP MySQL instalaci na firemni pocitac
- to firemni pocitac je asi velmi dulezite, protoze mame uzivatelske ucty a zabezpeceni,
jsem sice plnym administratorem, ale ucty jsou povinne-
a po instalaci php jelo vse v pohode (vypis phpinfo()), ale ted najednou cisty list.. phpinfo().
index.php se zpracuje ale funkce nejedou..zkousel jsem vypis echa
Jak jsem uvedl v nadpisu v apache logu me to haze
PHP Warning: PHP Startup: in Unknown on line 0
Tohle pravdepodobne souvysi s extension dir protoze co jsem googlil, tak vetsina hlasek tohoto typu udava nejakou extension ktera se nezpracuje, nebo ji chybi jina extension ci knihovna..u me je problem ze me to nevyhodi zadnou konkretni extension
CO jsem jeste zjistoval bylo spravne umisteni extension dir v php.ini ..v poradku
Vypis erroru je On in on startup ( to je pro vypsani erroru hned na startu..nic ) ma je v E_ALL

MOzny problem je, ze pri startovani Apache musim povolit prava pri kazdem startu a Apache se nespusti sam automaticky..nechtel jsem kvuli firme..je pak ale mozne ze nema pristup apache ci php k necemu?? ale prava samozrejme povolim
Nacitani php v apache si myslim ze je v poradku, kdyz se zpracuje index.php..i kdyz funkce v nem ne

No snad jsem dotaz zpracoval co nejlip a pochopitelne

Dekuji
Moderátor juriad: Přesunul jsem dotaz z kategorie PHP
crook
Profil *
No tak to bylo tim ze jsem nedaval za <? php..tedy <?php omlouvam se
Tomáš123
Profil
crook:
Krátky zápis sa dá aktivovať zapnutím direktívy short_open_tags.
Keeehi
Profil
crook:
Ten warning nesouvisí s otevíracím tagem php kódu. V případě že short_open_tags nejsou povoleny a v souboru se někde nachází <? místo <?php tak se kód jen nebude interpretovat a normálně se vypíše. Žádný warning to však negeneruje. Ani nemůže, není to v oblasti, v které php operuje, takře je to považované za okolní "html" takže se k tomu php ani nemá co vyjadřovat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0