Autor Zpráva
Marcel
Profil *
Mam:

rsync -avz -e "ssh -i /root/ssh.key" root@server:/test /backup --update > /backup/vystup-`date "+%Y-%m-%d"`.txt

/test/ na server obsahuje adresare 1-20, obsahuje ale aj adresara 300x300,600x600 a plno dalsich, chcel by som ale udrziavat zalohu len z adresarov 1-20 (1,2,3,4....20), cize asi potrebujem nejaku vynimku, vedel by mi niekto helfnut?

Moderátor Davex: Titulek „rsync - len“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Davex
Profil
Nestačilo by specifikovat adresáře, které se mají synchronizovat?

rsync -avz -e "ssh -i /root/ssh.key" root@server:/test/{1..20} /backup --update > /backup/vystup-`date "+%Y-%m-%d"`.txt
Marcel
Profil *
stacilo aj tak, ale ako na to?


skusil som:

rsync -avz -e "ssh -i /root/ssh.key" root@server:/test/{1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20} /backup --update > /backup/vystup-`date "+%Y-%m-%d"`.txt

ale vyhodilo mi to

rsync error: some files/attrs were not transferred (see previous errors)


a ak by som mal 200 adresarov od 1-200 tak by to neslo skratit?
Keeehi
Profil
Marcel:
Šlo. Ty dvě tečky, které jsi nahradil čísly 2-19 jsou naprosto legitimní. A to je to zkrácení. Viz wiki.bash-hackers.org/syntax/expansion/brace#ranges
Marcel
Profil *
jasne, vdaka :) ja som tam spravil preklep a preto aj ta chyba a mal som ine rozmedzie v tej zatvorke a preto mi to neslo

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0