Autor Zpráva
Jupík
Profil *
Na webu generuji soubory se statisíci záznamy. Mám nastaveno set_time_limit(1800); . Nicméně po cca 7 minutách, kdy vše běží jak má, vyskočí Internal Server Error. V logu je pouze: [warn] mod_fcgid: process XXXXX graceful kill fail, sending SIGKILL. Pokaždé se to sekne na jiném místě - pokaždé je vygenerovaný jiný počet souborů. VPS od Wedosu, 4GB Linux/Debian. Poradí někdo prosím?
Fisir
Profil
Reaguji na Jupíka:
Hned první odkaz.
Jupík
Profil *
Dvě hodiny hledám na googlu a zkouším vše možné a nemožné a když už si opravdu nevím rady, píši sem s vidinou, že někdo měl stejný problém a že mi poradí... Místo toho mi pošlete odkaz který ze mě udělá idiota, že neumím hledat...

Pro toho, kdo by měl stejný problém: Je nutné v souboru /etc/apache2/sites-available/XXXX.vhost nastavit parametr IPCCommTimeout na vyšší hodnotu.
Fisir
Profil
Reaguji na Jupíka:
Už vážně potřebujeme spravit tu křišťálovou kouli.
Do té doby by ale bylo vhodné nám prostě napsat, co jsi našel, co jsi zkoušel a co nepomohlo. Pak bych ti samozřejmě takto neradil, a pokusil bych se radu upřesnit. Nicméně to vypadá, že jsi nakonec řešení našel — děkujeme, že jsi nám ho sdělil. Za nepřesně mířenou radu se omlouvám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0