Autor Zpráva
nollie
Profil
Když uživatel zadá domena.cz, tak chci aby se mu to přesměrovalo na domena2.cz, přitom ale aby původní stránky na domena.cz byli stále funkční.
Toto v .htaccess nefunguje:
Redirect /index.php www.domena2.cz
Na domena.cz je nainstalovám wordpress a při zapsání tohoto pravidla mi nejde žádná stránka z WP.
Poradíte prosím? Nic jsem tu nenašel.
Kajman
Profil
nollie:
Když uživatel zadá domena.cz, tak chci aby se mu to přesměrovalo na domena2.cz, přitom ale aby původní stránky na domena.cz byli stále funkční.

Neodporuje si to náhodou? Stránka se má přesměrovat jinam i být stále funkční?
nollie
Profil
Neodporuje. Možná jsem to špatně popsal.
Provozuji stránky na domena.cz, teď ale vznikli další na domena2.cz. Potřebuj, aby když uživatel napíše domena.cz, aby ho to hodilo na ty nové, na domena2.cz. Na nich bude odkaz na ty staré, původní. Potřebuji, aby fungovali obě.
tomix
Profil
nollie:
Potřebuj, aby když uživatel napíše domena.cz, aby ho to hodilo na ty nové, na domena2.cz. Na nich bude odkaz na ty staré, původní. Potřebuji, aby fungovali obě.
Kludne ma opravte niekto ak sa mylim, ale ked kliknes na link na tie povodne tak Ta to presunie opat na tie nove.
Tasartir
Profil
Popisuje to trochu zmatečně, ale myslím, že chápu. Chce mít nějakou volbou z druhého webu možnost zrušit přesměrování z prvního na druhé. Je to tak, nollie?

Dovedu si představit několik způsobů řešení. Ale ty jednoduché způsoby nebudou moc spolehlivé a složité způsoby budou stejně málo spolehlivé a ještě navíc budou složité. :) V zásadě chce řešit podobný problém jako přesměrování webu na mobilní subdoménu možností přepnout to pátky do desktopové.

Zaprvé si myslím, že to, o chceš, není dobré, ale tvoji motivaci moc dobře neznám, nechápu, a proto i nechci definitivně hodnotit.

Asi nejpřímočařejší cesta: odkaz z druhého webu povede na první web s parametrem, díky kterému se na prvním webu nastaví cookie, jejíž přítomnost budeš kontrolovat a v případě existence nebudeš přesměrovávat. Ale jak to snadno implementovat konkrétně do Wordpressu ti bohužel z hlavy neporadím.
Keeehi
Profil
Myslím, že nollie chce přesměrovat jen "úvodní stránku". http://www.domena.cz přesměrovat na http://www.domena2.cz. Nic jiného nepřesměrovávat. http://www.domena.cz/nejaka-jina-url-s-obsahem zůstane stále na http://www.domena.cz/nejaka-jina-url-s-obsahem.

nollie:
Je to naprostá prasárna co chceš vytvořit. Spustu návštěvníků to bude nejspíše mást a nebudou mít z toho dobrý pocit.
nollie
Profil
Problém trošku rozepíšu.
U nás v podniku provozujeme stávající stránky na wordpressu (je jedno proč, že to je naprd a podobně, o to tu nejde). Vedení si vymyslelo jiný stránky, který jsou umístěný na jiný doméně. Teď chtějí ale, aby když uživatel napíše původní adresu, aby se to hodilo na ty nový stránky. Na nich bude někde odkaz na ty původní, né nutně na index.php. Bohužel se mi jim to nepodařilo rozmluvit, tak to teď musím vyřešit.
Kajman
Profil
Pokud se nemá přesměrovávat jen z hlavní stránky první domény ale ze všech na příslušné stránky na druhé doméně, tak abyste mohl přistoupit k původnímu obsahu, potřebujete např. ještě třetí doménu, kde bude původní obsah první domény - na ni se pak můžete odkazovat ze druhé domény..
jujklu
Profil
Video 44:30 je tam několik pluginů (nevím zda podporují přesměrování ven)


PS: Z hlediska SEO mne to přijde špatné (vyhledávače budou zmateny, možnost penalizace)
nollie
Profil
Výborně! Ten plugin "redirection" pomohl a udělal přesně to co jsem chtěl. Díky moc za pomoc!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0