Autor Zpráva
luma64
Profil
Zdravim ! Mám na pc (Win7, 64 bit) s nainštalovaným XAMPP 1.8.2. Všetko, čo som tu programoval a ladil mi fungovalo. Dnes som zistil, že niekde sa stál problém a kódy čiastočne nefungujú.
Jediná zmena je v tom, že pred 5 dňami som urobil 2 patche na počítači: 'Update for Microsoft.NET Framework 4.6.1, KB4483451' a
tiež patch 'Security Update for Microsoft.NET Framework 4.6.1, KB4483470'. Je možné, že tieto 2 patche mi znefunkčnili niektoré kódy ( napíklad javascripty) ?
blaaablaaa
Profil
Co to znamená, že kódy částečně nefungují?
luma64
Profil
Mám kód, ktorý zabezpečí po pretiahnutí udalosti myškou v kalendári zo dňa na deň prekreslenie nového stavu a refresh obrazovky spolu s oznamením užívateľovi o úspešnosti. Pred nainštalovaním nového patchu to bolo tak ako popisujem.
Teraz, keď urobím tú istú akciu, udalosť sa presunie (to je čiastočne funguje ) a refresh sa neurobí (to je čiastočne nefunguje). Musím obrazovku obnoviť a vtedy je zmena viditeľná.
Kajman
Profil
Možné je všechno. Nejjednodušší je přeci patche odstranit a vyzkoušet to znovu, zda to opravdu dělají oni a případně který z nich.
luma64
Profil
To samozrejme urobím, len som sa chcel opýtať na iné riešenie pri zachovaní tohto stavu a prípadnej pomoci iným s týmto problémom v budúcnosti.


Hm, odinštalovanie nepomohlo. Pátram ďalej.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0