Autor Zpráva
ondra256
Profil
Ahoj,

bojuju s konfigurací virtualhostu v apachi.

Mám projekt v PHP (nette), nahrál jsem ho na VPS. Když přistoupím na doménu mojedomena.cz tak aplikace by měla zjistit že nejsem přihlášený a přesměrovat mě na přihlašovací stránku

No jenže se děje to, že po přesměrování aplikací na přihlašovací stránku http://mojedomena.cz/customer/sign/in provede apache přesměrování na adresu http://mojedomena.cz/customer/sign/customer/sign/in pak provede přesměrování (302jkou) na adresu:

mojedomena.cz/customer/sign/customer/sign/customer/sign/in
mojedomena.cz/customer/sign/customer/sign/customer/sign/customer/sign/in
mojedomena.cz/customer/sign/customer/sign/customer/sign/customer/sign/customer/sign/in
mojedomena.cz/customer/sign/customer/sign/customer/sign/customer/sign/customer/sign/customer/sign/in
.... a tak pokračuje dokud prohlížeč nevyhodí chybu Too many redirects


Moje konfigurace v apachi (použil jsem wordpressovou, ale i spoustu jiných a žádná mě nefungovala):

<VirtualHost *:80>
 ServerName mojedomena.cz
        # Indexes + Directory Root.
        DirectoryIndex index.php index.html
        DocumentRoot /var/www/orders/www
        # BEGIN WordPress
        <IfModule mod_rewrite.c>
        RewriteEngine On
        RewriteRule ^index\.php$ - [L]
        RewriteCond $1 ^(index\.php)?$ [OR]
        RewriteCond $1 \.(gif|jpg|png|ico|css|js)$ [NC,OR]
        RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]
        RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
        RewriteRule ^(.*)$ - [S=1]
        RewriteRule . /index.php [L]
 </IfModule>
 
 </VirtualHost>

Dokázali by jste mě někdo poradit v čem by mohl být problém?
Keeehi
Profil
1) Když je to nette projekt, proč nepoužiješ doporučený .htaccess z nette?
2) Přesměrování v nette neprovádí webserver ale PHP (nette) samotné. Jediné co má webserver dělat je všechny požadavky (kromě statických souborů) cpát do index.php a to je vše. Veškerá přesměrování si pak framework zajišťuje sám. Jinak řečeno, problém bude někde v PHP kódu. Začal bych u Routeru ale může to být samozřejmě i někde jinde.
ondra256
Profil
1) doporučený htaccess z nette používám. Ale nejdřív potřebuju na úrovni apache rozpoznat url adresu a podle ní směřuju do správného adresáře s projektem.
2) Do PHP kódu se to dostane jen při prvním přesměrování. Pak už se to cyklí jen na úrovni apache
Kajman
Profil
V kódu konfigurace apache, co jste poslal, žádné přesměrování není. Ukažte kód s přesměrováním.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0