Autor Zpráva
barkel
Profil
Mám virtual server s Windows Server 2019

všetko si spravujem sám. Mám tam viacero webov, aplikácií a webových služieb (platformy .NET Core, .NET Framework, PHP) všetko beží pod IIS (aj PHP) aktuálne 14 domén (všetky domény sú priradené k IP mojho VPS.). lenže by som rád všetkym webom nastavil zabezpečené spojenie cez HTTPS ale vôbec nemám šajnu ako. Stiahol som si na to appku win-acme.v2.1.0.539.x64.pluggable vyvoril som nový certifikát prešiel som všetky kroky všetko vyzeralo byť ok. Akurát na mojich weboch sa nič nezmenilo stále je tam len HTTP.

Kde je pes zakopaný?

Pamatám si že keď sme kedysi v bývalej práci rozbiehali nejaký komerčný certifikát tak to dali robiť mne čo som vtedy o administrácii Windows Servera nemal ani šajnu a vlastne nikto z našej firmy nevedel ako na to. Ale šéf chcel aby som sa to naučil sám. A trvalo mi nejaké 2 dni kým som to rozbehol. A už si vôbec nepamatám ako som to rozbehol. Toto vyzerá byť jednoduchšie ale chýba mi tam niečo o čom neviem...

kto by mi v tomto vedel proadiť? Tu mám screen toho serverového windows aj s appkou win-acme.v2.1.0.539.x64.pluggable na vytváranie certifikátu (citlivé údaje som pochopiteľne rozmazal):


Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0