| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| PetraPP Profil |
Krásnou druhou adventní neděli přeji všem.
Snažím se automaticky podstrčit URL adresám lomítko, ale nedaří se mně to. Poradíte mně prosím? # Pridani lomitka na konec (krome souboru)
RewriteCond %{REQUEST_URI} ^/domains/example.cz/([^\.]+)$
RewriteCond %{ENV:REDIRECT_STATUS} ^$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !/$
RewriteRule ^((.*)[^/])$ /$1/ [R=301,L] |
||
|
Časová prodleva: 6 dní
|
|||
| nethor Profil |
#2 · Zasláno: 14. 12. 2019, 14:23:07
|
||
|
Časová prodleva: 13 dní
|
|||
| PetraPP Profil |
#3 · Zasláno: 27. 12. 2019, 11:36:00
Super, funguje. Ale doplní to i do URL, které je abcde.html nebo mnou vytvořené .xml přes htaccess :(
Je možné nějak nastavit, aby to pro .html to lomítko nedávalo? RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*[^/])$ http://%{HTTP_HOST}/$1/ [L,R=301] |
||
| Kajman Profil |
#4 · Zasláno: 28. 12. 2019, 07:41:20
Např. místo .* použít [^.]* pokud nechcete pravidlo pro adresy obsahující tečku a nestačí detekovat existující soubory.
|
||
| Kajman Profil |
#5 · Zasláno: 28. 12. 2019, 07:42:31
A přidejte flag NE a na test raději 302.
|
||
|
Časová prodleva: 6 let
|
|||
0