Autor Zpráva
sikulamat
Profil
Dobrý den,
prosím o radu jak zprovoznit Vertrigo 2.3 na local pc. Kdysi mi to po instalaci hned fungovalo. Nyní ne. Potřebuji zobrazovat vytvořené php v offline. Píše to toto:
Check whether other applications use the important ports 80 a 3306 and terminate them. Moreover, check firewall settings and correctness the configuration files.

Zkontrolujte, zda jiné aplikace používají důležité porty 80 a 3306, a ukončete je. Dále zkontrolujte nastavení brány firewall a správnost konfiguračních souborů.

Vertrigo je firewallu povolené. Takže asi ty porty . . . a config files . . .
Děkuji.
T-fon
Profil
Tak nejdřív zkontroluj ty porty, jestli ti na nich něco neběží. Vim že dřív to byl třeba Skype.
sikulamat
Profil
T-fon:
No právě proto sem píšu prosbu o radu . . . kde je najdu, jak s tím pracovat, na jaký čísla měnit atd (skype instal nemám). . .jaký konfig files, co tam měnit . . . já myslel, že to s tý otázky je jasný....
blaaablaaa
Profil
sikulamat:
Spusť netstat -anob a podívej se, co poslouchá na těch portech. Pak je buď ukonči nebo nastav jiný port v httpd.conf
sikulamat
Profil
Vložím netstat -anob do Start/spustit a na milióntinu vteřiny cosi problikne a dál nic . . . Napadá mě, že by jste to někdo, kdo ví očgou dali dokupy za 5-10 minutek přes teamviewer - bude to rychlejší, než si tady týdny psát. Stejně bych dál nedošel i kdyby se něco nyní otevřelo . . .ukonči porty, nastav jiný port v httpd.config . . . wow, dáváte mě - laikovi rady, které nemohu provádět. Prosím tedy o ten teamviewer , co vy na to páni odborníci? Děkuji za ochotu.
anonym_
Profil *
sikulamat:
Hledej “ resolve 80 port conflict”, je toho plný internet.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0