Autor Zpráva
Radovan789
Profil *
Díky Kajmane za předchozí odpověď. A ještě bych měl jeden dotaz, mám problém poslat cURL když tam dám doménu která směruje na server ze kterého cURL posílám. Je to podle mě důvod proč mám problém s Wordpressem:

Požadavek zpětné smyčky na váš web selhal, funkce, které na ně spoléhají, momentálně nefungují očekávaným způsobem.
Chyba: cURL error 28: Failed to connect to mujserver.cz port 443 after 5202 ms: Connection timed out (http_request_failed)

Vím že problém bude někde v DNS / Port forwarding / popřípadě správné nastavení /etc/hosts ? Neřešil někdo podobný problém?

Pro objasnění: cURL z jiného serveru na můj naprosto v pořádku funguje.


Tak se mi to asi povedlo opravit tím že jsem do /etc/hosts přidal tento řádek:
127.0.0.1 subdomena.domena.cz

Což mi příjde jako neštastné řešení každou subdoménu kterou vytvořím tak přidávat do tohoto souboru. Neexistuje jednodušší řešení aby se tyto "loopback" požadavky dokázali zpracovat správně?
Firibix
Profil
Reakce na Radovana789:
Kde je ten server hostovaný? Není náhodou na nějaké domácí internetové přípojce za NATem? Pak přístup na veřejnou IPv4 adresu z lokální sítě selže, pokud na routeru není nastavený hairpin NAT.
Radovan789
Profil *
Ano přesně tak, je to domácí server připojený na router v DHCP síti s dynamickou IP adresou. Abych se na něho dostal z vnějšku tak používám Port forwarding pro port 80 a 443. Bohužel nastavení mého routeru je žalostné tak snad to tam pak někde najdu. Moc díky za tip.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0