Autor Zpráva
MHav
Profil
Ahoj, neumím a nedaří se mě udělat následující. Mám cca 15 domén na jednom webhostingu. Udělal jsem roztřízení do adresáře, ale potřebuji ještě aby třeba doména sk spustila index_sk.php doména pl index_pl.php abych nemusel vytvářet tolik stejných kopií např. obrázků. Zatím to mám takto, ale s tím směrováním na index nevím, nebo je jiná metoda?? Díky za pomoc.

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.potrubna-posta.sk$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^potrubna-posta.sk$ 

RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/potrubka/
RewriteRule ^(.*) /potrubka/$1 [L,QSA]


a tady už nevím .. :-(
Jozin
Profil *
Ahoj,

já vícejazyčný web řešim tak, že češtinu dám do kořenového adresáře a ostatní jazyky například polštinu do složky Pl... obrázky jsou v kořenovém adresáři v adresáři obrázky... takže k nim mohu udělat absolutní adresy a jediné co mi potom stačí předělat text do jiných jazyků.

Někde jsem ovšem viděl, že se obsah "generoval"... byl jeden index.php a v něm text, který byl v proměnné, pokud si zvolil jiný jazyk tak se proměnná s jazykem změnila na příslušnou zkratku a splnila se nějaká podmínka a použila se proměnná s obsahem pro tento jazyk... Doufám, že si pochopil jak je to myšleno.

Snad jsem pomohl,
Jozin.
MHav
Profil
Ahoj a díky,
asi to tak vyřeším a nasměřuji prostě domény končící na jiné jazyky do dalších adresářů a zkusím to naadresovat ty obrázky do jednoho adresáře.
Asi to bude nejjednodušší.
Mou
Profil *
Zdravim, resim ted podobny, rekl bych stejny problem.

Mam vice jazykovych mutaci na jednom webhostingu a spousty domen smerujici na ne.
Ted treba vytvarim slovenskou verzi, ktera je fyzicky umistena v adresari www.mojedomena.cz/sk/ .
Slovenska domena www.mojedomena.sk je kvuli opravneni k pristupu k jednotlivym souborum a obrazkum nasmerovana v konfiguraku prave do adresare mojedomena.cz a je pridano /sk/ takto:

    RewriteEngine		on
	RewriteCond		%{HTTP_HOST}	!^www.mojedomena.sk	             [NC]
	RewriteCond		%{HTTP_HOST}	!^$
	RewriteRule		^/(.*)		        http://www.mojedomena.sk/$1   [R=301]
	RewriteRule		^/$		                /sk/					             [R]



Ted se pri nacteni stranky www.mojedomena.sk automaticky zobrazi www.mojedomena.sk/sk/ a kdyz chci odstranit pomoci modrewrite v .htaccess (umisteneho v adresari mojedomena.cz/sk/) takto:

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^mojedomena.sk/sk/
RewriteRule (.*) http://www.mojedomena.sk/$1 [R=301,QSA,L]



presmerovani uz nefunguje.

Je to trochu slozitejsi, ale vyresil by se tim problem. Da se to takto udelat? Nebo je to nesmysl?

Diky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0