Autor Zpráva
Urna
Profil *
Ahoj, mám problém s sliasem u domény. Mám placený hosting u Web4ce, kde provozuji několik domén přesměrovaných pomocí aliasu. Hlavní web je umístěn ve složce public_html/www ve kterém je umístěn .htaccess, ze kterého přesměrovávám ostatní domény do jiných složek umístěných v adresáři public_html , tak aby každá doména načítala originální data ze své složky. Do posud vše fungovalo bez problémů. Weby běží na Drupalu a bez problému, teď sem si pořídil další doménu, u které bude web na Joomle a tady se objevil problém. Pokud zadám adresu webu www.novádoména.cz tak to bez problému najede, ale odkazy v menu, už odkazují na www.hlavnídoména.novádoména.cz (což je ve skutečnosti ten alias). U Drupalu tento problém řeší zadaná adresa v konfiguračním souboru. Bohužel Joomla tohle neumí, u staré verze 1.0.x se to také zadávalo u 1.5 už ne. Proto se chci zeptat jestli jde nějak do Joomly zadat tu výchozí adresu nebo jde pomocí .htaccess přesměrovávat všechno z domény www.hlavnídoména.novádoména.cz na www.novádoména.cz . Ještě mě napadá nastavit doménu na tvrdo pro nějaký adresář, ale nevím zda je to technicky možné. Jiné řešení asi není, pokud by bylo nebráním se mu.

Ještě přidám kód , který mám v .htaccess, ve složce public_html/www (to je ten který dělá to přesměrování):
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.alias.cz$
RewriteRule ^(.*)$ http://alias.alias.cz/$1 [P,QSA,L]
Urna
Profil *
Vyřešeno

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0