Autor Zpráva
Tomek
Profil *
Dobrý den,
třetí řádek by měl doplňovat lomítka za jednotlivé úrovně virtuální adresářové struktury, ale neděje se tak. Sice fungují varianty s lomítkem i bez, ale v rámci dodržení "neduplikace" bych rád jedinou variantu s lomítkem, díky!

RewriteEngine On
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.[[:alnum:]]+$
RewriteRule ^(.+[^/])$ /$1/ [R=301]
RewriteRule ^([^/]+)?/?([^/]+)?/?([^/]+)?/?$ index.php?pg=$1&sekce=$2&podsekce=$3&a=%{REQUEST_URI} [L,QSA]
Tomek
Profil *
Hm, tady to opravdu žije, děkuji za odpovědi..
Matty
Profil
Tomek
děkuji
Nemáš zač
za odpovědi
Nevidíš žádnou odpověď? Já nevidím žádnou otázku.
bych rád jedinou variantu s lomítkem, díky!
Práce a zakázky

(tento příspěvek není nijak přínosný a takže ho můžete klidně ignorovat)
Yuhů
Profil
Myslím, že tenhle dotaz je hodně těžký. Abych si představil, co všechno by to mohlo dělat a proč to chybuje, tak bych hlavně potřeboval vědět, co to vlastně má dělat. Mohl bys prosím k původnímu dotazu dopsat aspoň jeden příklad s dvojicí adres a s tou chybou? Něco jako "zadám A, očekávám B, stane se C". Ideálně víc příkladů.
Tomek
Profil *
Zadám www.domena.cz/neco/neco - funguje, ale chci aby nakonec samo doskočilo lomítko.. Celkově to funguje bez lomítka na konci i s lomítkem, ale jak jsem psal - chci aby tam to lomítko na konci bylo vždy. Ten třetí řádek by tohle měl obstarávat, nevím proč to nejde. Aby zas nějakej machr nenapsal, že jsem nenapsal žádnou otázku: Proč to nejde?
Díky těm, kteří mi chtějí pomoct s tímto problém místo arogantních keců.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0