Autor Zpráva
beaver146
Profil *
Môj dotaz je dosť špecifický.

Dajme tomu máme stránku o 6-12 stránkach v budúcnosti maximálne rozrastenie tak na 20 strán (liniek na stránke)

Nedávno som sa dočítal, že vyhľadávanie podporuje použiteľnosť stránok čo mi vždy aj bolo jasné. Lenže v danom článku autor tvdil, že by sa malo nachádzať nielen na portáloch, magazínoch, ale aj na menších stránkach.

Pýtam sa teda, má význam zavádzať vyhľadávanie na malú firemnú stránku, či to vidíte ako zbytočnosť?

Ďakujem
Hitman
Profil
Pokud jde o malé firemní stránky, je to zbytečné, vyhledávání je určeno spíše na větší portály, řekl bych 20 NS a více.
Chamurappi
Profil
Reaguji na beavera146:
Pokud to povaha a struktura sdělovaných informací vyžaduje, tak ano. Pokud ne, tak ne.
Na příklad na velkých zpravodajských webech bývá vyhledávání skoro zbytečné, protože jsou schopné podávat informace tak, jak drtivá většina uživatelů očekává.
Str4wberry
Profil
Já jsem osobně pro hledání i na malých webech. A pokud výrazně nezvýší náklady jeho realizace, tak nevidím důvod ho nepoužít.
imploder
Profil
Chamurappi:
Na příklad na velkých zpravodajských webech bývá vyhledávání skoro zbytečné, protože jsou schopné podávat informace tak, jak drtivá většina uživatelů očekává.
Když potřebuju vyhledat nějaký dřívější článek, který tam vyšel, tak se vyhledávání hodí.
peta
Profil
Co treba pridat do stranky odkaz na google?
site:mujweb.cz slovo1 slovo2

Urcite bych pridal mapu stranek, pokud to neni velky problem udrzovat ji aktualni.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0