Autor Zpráva
marcellio
Profil *
Caute chcel by som si na svoju stranku hodit nejake moje uploady alebo torrenty ale problem je v tom,ze neviem jak presne to spravit. kedze akonahle dam napr. nejaky film na stranku aby ma netrestali za piratstvo alebo hudbu.dik

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Taurus
Profil
Dávat na web hudbu a film, která není tvoje, není legální, při pouhém poskytnutí odkazu spíš hrozí "jen" pobídka ke smazání. Jedna věc je ale fórum s odkazy, druhá nějaká stránečka s pár linky. A taky platí to, že kde není žalobce, není soudce.
marcellio
Profil *
Taurus:
to je pravda, ze kde neni zalobce neni soudce..Ale chcel by som sa tomu vyhnut aby som zbytocne nahodou nebol trestany.Ono by to bolo take male forum kde by som si ja daval zo zaciatku zopar liniek na stiahnutie.Keby sa to rozbehne celkom dobre tak by som s toho spravil normalne forum, ale zatial by to fungovalo aby pre mna..co mam spravit aby som sa vyhol problemom..
Joker
Profil
marcellio:
dam napr. nejaky film na stranku aby ma netrestali za piratstvo
Musíte mít souhlas autora. Pokud půjde o nějaké domácí video nebo tak něco, asi to nebude problém.
Pokud chcete legálně sdílet komerční filmy, co vycházejí třeba na DVD, připravte si opravdu hodně peněz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0