« 1 2
Autor Zpráva
pavuk
Profil
ramboxb7:
To se na mně nezlob ale tohle jsou přesně takový stránky, který opustím jakmile je to možný - řádově v časech do dvou vteřin...
Máš problém že si to bereš osobně, ačkoliv panther byl evidentně vedenej snahou ti pomoct. To že s tebou někdo nesouhlasí neznamená že je proti tobě, znamená to že má jinej názor.
ramboxb7
Profil
pavuk:
Ale neberu to osobně...proč..
Nevím kolik je ti let..ale takový stránky..před 10 lety ,:o) prostě mít web v té době bylo fajn..i když na wz a dělal jsem je sám bez nějakých standartů a čehokoliv dělal jsem je pro sebe víš jak....

A vůbec netrvám na tom aby se mnou někdo souhlasil a jeho názor taky respektuji stejně jako tvůj ,,,totiž je to přesně o tom co člověk to jiný názor..:o)

A o tom je život..a proto se tu o tom tolik diskutuje chápeš...ne :o)

A o tom to je..:o)
panther
Profil
ramboxb7:
totiž je to přesně o tom co člověk to jiný názor
teď jde o to, který z názorů je správný. A jestli jsi schopen a ochoten ten svůj špatný přehodnotit :-)
Bubák
Profil
panther:
teď jde o to, který z názorů je správný.
To je jednoduché, jeden názor je podložen vírou a druhý fakty.
Dranel
Profil
ramboxb7:
Já se teda omlouvám za reakci, protože je pravděpodobně mimo téma, ale prostě jsem si ji nemohl nechat pro sebe. Říkáš, že se v oboru pohybuješ 10 let a prezentuješ nám tu tento web? Promiň, ale když na monitoru s rozlišením 1440*900 px a cca 80% vysokým viewportem nevidím ani ten odkaz vstupte, tomu říkám fakt něco (ani to neumím popsat; prostě úplně proti pravidlům přístupnosti a použitelnosti). Pokud však již netvoříš takovéto stránky, potom nechápu smysl toho odkazu.
kelvin
Profil
Dranel:
Původně neprezentoval žádný web a měl jen otázku k metatagu author. Potom se ptal na řešení kulatých rohů ve starším IE pro web http://www.lovci-odmen.cz/inzeraty/ , viz #6. To se stočilo k tomu, že to nejde v IE6, odsud byl už krůček k obvyklé diskuzi SEO x validita x sémantika. Ten tebou zmíněný web sem vložil jen jako důkaz, že už se o tvorbu webu zajímá deset let.
Nox
Profil
Dranel:
Psal, že je to jeho první web, tak taky nevím proč to jsem postoval
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0