Autor Zpráva
Nuby
Profil *
Chci umístit na web odkaz na můj mail, ale nechci aby mi pak chodily spam maily od každého robota.
V ČR se to dělá například jaknato(zavináč)seznam.cz
ale když mám anglické stránky tak jak?
Dík
Dante85
Profil *
Třeba
jaknato(at)seznam.cz
mckay
Profil
Nuby:
Občas se ještě někde uvádí místo tečky dot - neco(at)seznam(dot)cz :).
Peta8
Profil
& # 64;<!----> via Texy2

Mezi prvními třemi znaky nemají být mezery.
_es
Profil
mckay:
Občas se ještě někde uvádí místo tečky dot - neco(at)seznam(dot)cz :).
S takýmto obvyklým formátom asi nemajú roboti zberajúce mailové adresy veľký problém.
Nuby
Profil *
[#5] _es„Občas se ještě někde uvádí místo tečky dot - neco(at)seznam(dot)cz :).“
S takýmto obvyklým formátom asi nemajú roboti zberajúce mailové adresy veľký problém.

No a jak to teda udělat?
Nox
Profil
nechávám ať si s tím poradí antispam.... a taky že poradí
Peta8
Profil
Nuby:

Mnou navržený způsob se Ti nelíbí?
Omezovat návštěvníka stránek nějakými at a dot je špatná práce kodérova. Ja si chci e-mailovou adresu zkopírovat a jít, ne přepisovat.
Miloš
Profil
Nuby:
http://latrine.dgx.cz/experiment-s-maskovanim-e-mailu-pred-roboty

Peta8:
Omezovat návštěvníka stránek nějakými at a dot je špatná práce kodérova.
Pravdu díž. Jednou jsem kliknul na stránce na e-mail (adresu jsem nečetl) a když mi majler-démon odepsal, že adresa obsahující AT a DOT neexistuje a já si tu adresu pořádně přečetl, dost jsem se na kodéra nasr**. Znal jsem ho osobně, takže si po čase dal říct.
ninja
Profil
Nuby: Pokud nechcete dostávat emaily, nikde svoji emailovou adresu neuvádějte. Na osobních stránkách můžete mít co chcete, ale dát na prezentaci firmy nějake info-"sem-vložte-zavináč"-firma-tečka-cézet je asi tak moudré, jako uvést adresu pouze coby zeměpisné souřadnice.
Miloš
Profil
ninja:
Pokud nechcete dostávat emaily, nikde svoji emailovou adresu neuvádějte.
Ani to nemusí být 100% účinné – spamboty podle všeho „generují hrubou silou“ náhodná jména na mailserverech.
Osobně považuji za dostatečné řešení dobrý antispamový filtr.
Nuby
Profil *
No ale já potřebuji na stránku umístit můj mail, aby mi měli návštěvníci kam psát. Původně jsem nečekal, že s tím budou tak velké problémy:(
panther
Profil
Nuby:
a kde je problém? Výše máš několik, více či méně dobrých, řešení. Vyber si jedno z nich.
Darker
Profil
No ja nevím, mě žádný spam nechodí, email už mám 5let.
A pokud máš jednoduchou a snadnoi zapamatovatelnou adresu, tak jí tam dej jako obrázek a bude klid.
panther
Profil
darker:
tak jí tam dej jako obrázek a bude klid.
tomu říkám řešení. Výborné, není co dodat. Určitě bych se obtěžoval s pamatováním si a přepisováním adresy do svého e-mailového klienta. Nee, raději bych kontaktoval konkurenci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0