Autor Zpráva
Anonym
Profil *
Zdravím, vyvíjím určité aplikace a chci se zeptat, zda mi můžete poradit nejlepší způsob ochrany těchto zdrojových kódů a apliakce samotné. Chci aby aplikaci mohli uživatele dále upravovat při zachování copyright jak na hlavní stránce ttéto webové aplikace, tak ve zdrojových kódech. Díky za radu.
ninja
Profil
Asi bych doporučil jednu z možných verzích Creative Commons. Ale nenapsal jste některé důležité údaje: Dáváte dílo zdarma? Mohu jej následně upravit a prodat? Může jej upravit každý?
Anonym
Profil *
Aplikaci chci poskytovat zdarma a každý kdo si ji stáhne ji bude moci i upravovat a to všechno za předpokladu, že neumažou copyright na hlavní stránce té aplikace a v souboru config.php a style.css. Díky za další rady :)
__construct
Profil
Na to sa hodí asi Creative Commons by alebo MIT

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0