Autor Zpráva
Ofi
Profil
Zdravím,
je to docela prkotina:
pod hlavní nadpis webu které bude další verze mého portfolia chci dát (jak se patří) max 3-4 slovný text pro jednoznačné určení o čem web je... napadly mě tyto "vety":
"webové portfolio"
"portfolio mladého tvůrce webů"
, ale nepřijde mi to pořád ono... jde o to, že weby vždycky dělám komplet (design, kódování, programování, databáze...) takže např pojem webdesignové portfolio by nebyl přesný...máte nějaké nápady? předem děkuji :)
panther
Profil
Ofi:
nestačí prostě jen portfolio, případně ukázka prací atp.? Určitě bych se vyvaroval slov typu mladý, začínající, ..., to nikoho nezajímá.
Ofi
Profil
reaguji na panthera:
nestačí prostě jen portfolio, případně ukázka prací atp.?
Nj jenže to je moc obecný pojem. Co takhle "Webdesignové portfolio, tvorba WWW" ?? budu tam mít i nabídku služeb, tak by možná toto mohlo být příhodné a dokonce pro "náhodného kolemjdoucího" jednoznačně určující . ? Souhlasím, že napsat "mladý" je blbost... v tomhle oboru můj věk taky už zrovna "mladý" není :D
panther
Profil
Ofi:
co děláš, by mělo být zřejmé z grafického pojetí webu, tenhle dovětek by vůbec neměl být třeba (ano, použij ho, ale neměl by to být ten faktor, který rozhodne, zda jsem na webu grafika nebo pekaře). Dej tam tedy, co uznáš za vhodné (ono taky záleží na designu, kolik je tam místa, jak to může být dlouhé, atp.), bez toho těžko radit.
Plaváček
Profil
Ofi:

Napiš tam prostě "Tvorba webových stránek", pokud je to věc, kterou skutečně děláš. A je to.
Ofi
Profil
reaguji na panthera:
le neměl by to být ten faktor, který rozhodne, zda jsem na webu grafika nebo pekaře
ano samozřejmě, ale pořád jsou jistá pravidla, která bych rád dodržoval... i když bude stránka sebevíc graficky zdařilá nemusí nikdy 100% určovat o čem je... k tomu slouží právě krátký výstižný popis v hlavičce... jak jsem psal 3-4 slovní..

reaguji na Plaváčka:
Napiš tam prostě "Tvorba webových stránek", pokud je to věc, kterou skutečně děláš. A je to.
mno... to by šlo... proč jsem to předtím zavrhl nebo nenavrhl? to je mi záhadou x) možná...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0