Autor Zpráva
šikovníček
Profil *
na svojom webe kde mi chodi denne cca 200 ludi mám málo reklám chcel by som si nejake pridat aby ten web vyzeral viac preplneny, zaujimalo by ma ci ked si dam na web reklamu na nejaku firmu ci od nich musim mat povolenie ze si ju tam mozem dat? a ako mam toto povolenie ziskat?
mckay
Profil
šikovníček:
Myslím, že to spíš firmy uvítají, když si k sobě na web dáš reklamu na jejich firmu. Vyvaroval bych se tedy ale situaci, kdy by ta reklama mohla působit v kombinaci s obsahem/jinou reklamou dvojsmyslně, to by se už nemuselo líbit.
Angelo
Profil *
šikovníček:
Ty jsi vtipnej :D, ale pokud chceš, můžes si na svůj web dát moje reklamy, mam jích nepřeberné množství, určitě by sis vybral. Kdyžtak se ozvi tady nebo na ICQ 330365354 (mail zlak@seznam.cz)
johnl
Profil
šikovníček:
vyzeral viac preplneny
Co takhle přeplnit ho zajímávým obsahem a né nějakou reklamou.?
xmark
Profil
johnl:
Reklama na webu (pokud je použita v rozumné míře) je prvek, který na podvědomí návštěvníka působí pozitivně - to byl hodně překvapivý výsledek mého soukromého výzkumu na šesti lidech :-)
jenikkozak
Profil
xmark:
To je dost malý vzorek. Záleží na mnoha faktorech - jaká ta reklama je, kde je na stránce, jaké je téma stránky, jak je stránka zpracována...
Když však někdo na web napíše, že tam dal reklamu, aby mu web vypadal profesionálněji (pár takových stránek jsem viděl), nezbývá než nesouhlasit. Profesionální web se přece dělá jinak než přidáním reklamy. :-)

šikovníček:
a ako mam toto povolenie ziskat?
Nejlepší je jim napsat e-mail, který budou mít uvedený na své stránce v kontaktech.
xmark
Profil
jenikkozak:
Já to taky nepodávám jako výsledek seriózního výzkumu. Ale sám pro sebe jsem si z toho závěr udělal. Designér nejsem, pro weby většinou používám šablony. Když udělám web, tak tomu prostě "něco chybělo". Když jsem si na jeden web zkusmo z úplně jiných důvodů přidal adsense, docvaklo mi to. Pak jsem provedl ten průzkum a výsledek byl ten, co píšu. Web prostě reklamou "ožije". Je pravda, že schopný designér by toho asi měl dosáhnout i bez reklamy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0