Autor Zpráva
lukas7
V posledních pár týdnech jsem si povšimnul změny v nastavení facebook skupiny. Dříve byla možnost nastavit kteroukoliv záložku jako uvodní pro návštevníky. Hodilo se to tehdy když byla založka vytvořena pomocí FBML.

Budu rád pokud mi poradíte jak jastavit uvodní založku pro násvtěvníky (u stránek které jsem vytvořil dříve vše šlo podle návodu který popisoval Marek Prokop, bohužel dnes již to tak nelze)

Díky za vaše rady.
blaaablaaa
lukas7:
Musis si nejprve pomoci aplikace StaticFBML ( http://www.facebook.com/apps/application.php?id=4949752878 ) zalozku pridat k aplikaci/skupine (vlevo odkaz Add to my Page), pak se ti objevi v nastaveni
vecerapl
Já si tuhle aplikaci přidal, vytvořil jsem si záložku Vítejte, vložil do ní HTML i obrázek, ale vůbec nedokáži přijít na to, jak tuto záložku nastavit, aby když uživatel, který je nový, tak aby místo zdi se mu zobrazila právě ta moje vytvořená záložka vítejte.

Ikdyž jdu na zeď a dám nastavení nebo jdu přímo do aplikace - upravit stránku -> aplikace -> Vítejte FBML, tak prostě nikde není možnost, jak tu mojí záložku dát jako výchozí. Prostě to nejde :(

Neporadíte mě někdo? Už jsem googlil, ale nic :(
blaaablaaa
vecerapl:
Na strance http://www.facebook.com/pages/edit/?id=XXX (kde XXX je id aplikace) je sekce Wall a v ni "Default landing tab for everyone else:"
Rhodan
Profil *
Bohužel nic takového jsem na této stránce nenašel :(
Rhodan
Profil *
Tak jsem prohléd sve stranky - u starých , které jsme zakládal dříve to nastavit jde - u nové kterou jsem založil včera - nejde :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: