Autor Zpráva
7777
Profil
Ahoj chcel by som sa spýtať ako získať aktívnych návšetvníkov. Respektíve ako ich donútiť aby na mojej stránke aj niečo robili nie iba čítali články a najviac ohodnotili články. Moja stránka sa zaoberá tvorbou Poviedok a Fotokomentármi bohužiaľ návštevníci iba prídu pozrú si Fotokomentáre a Poviedky max ohodnotia článok a idú prečo. O pár dní sa vracajú pozrieť si ďalší članok poviedku a ja by som chcel aby sa zapojili nejako aktívnejšie do tvorby webu. Mám cca 4 aktíných užívateľov čo aj niečo robia ostatný sa pridú len pozrieť. AKo ich donútiť aby aj niečo robili alebo ako ich podnietiť? Susedny server má cez 350 Aktínych užívateľov plus návštevníci.
panther
Profil
7777:
polož si otázku z druhé strany - proč by zrovna oni měli přispívat u tebe a ne na sousedním portálu, který je větší, zajímavější, třeba lépe zpracovaný, …?

Ty přívlastky jsem jen tipl, samozřejmě to může a nemusí být pravda. Nicméně ta základní otázka a myšlenka je neměnná.
7777
Profil
S tých dvoch portálov je väčší skôr môj ten ich vyniká hlavne poviedkami a prekladmi (Nič ine tam ani nieje) a množstvom aktívných užívateľov tvoriacich poviedky aj napriek tomu vyprodukujú za mesiac iba 3-4 poviedky.
Za to môj má kopec navštevníkov a 4 aktívnych zato máme (Videa,Komixi,Poviedky zväčša odo mňa,Novely zväčša odo mňa,Preklady...) A fúru ďalšieho obsahu no aktívných užívateľov nepribúda všetci radšej idú na susedný portál. Aj stavbou webu sme modernejší starý portál používa tabuľku zatiaľ čo my používame div.
panther
Profil
7777:
dokud nám oba portály neukážeš, těžko soudit, kde je chyba.

Aj stavbou webu sme modernejší starý portál používa tabuľku zatiaľ čo my používame div.
tím to určitě nebude. On na<dív>aný web taky není žádná výhra. Jaké je pro uživatele plus, že nepoužíváš tabulkový layout? Žádné, je mu to šumák.
7777
Profil
Konkurenčný web:http://gentra.unas.cz/
Môj Web:http://7777.cekuj.net/
Tých blbostí si prosím nevšímajte na gentra.unas.cz
Manny
Profil *
[url=http://7777.cekuj.net/ ]Odkaz[/url]
Uvodní stránku pryč. A pak? Šíleně nepřehledné. Vůbec nevím kde jsem a co tam mám dělat. Někam se proklikat je peklo.
7777
Profil
Zaujímavé a čo mám teda robiť bol som v tom že je všetko prehľadné! Môžeš dať nejaký typ Manny? Uvodná stránka tam však byť musí inak by mi zmazali web,keby neinformoval že sa tam nachádza pár šteklivých obráazkov.
Taurus
Profil
Přidávám se k Mannymu. Vyhodil bych úvodní stránku a web se snažil udělat hezkým - příjemnější pastelové barvy, vyházel zbytečné ikonky a škaredé kostrbaté logo. Ta červená křiklavá je hrůza. Nevím o čem web je, nevyznám se tam, v menu je směs čehosi, nevím čeho. Pak jsem někam vlezl a tam je hambatý obrázek, ke kterému je přidaný popisek "líbí se ti moje tanga? to je můj přeměněný bratr". No, promiň, ale web s takovýma... si lidi moc nezíská. A co autorská práva na obrázky, to ti nic neříká?
7777
Profil
Obrázky sú z voľne šíriteľných zdrojov. A tie do Luisa Roylu sa šíria internetom takže ich každý môže voľne upraviť.
Taurus
Profil
I toto:

http://7777.cekuj.net/7777/Fotokomentare/Adulko/Brat_ma_co_chcel.jpg
http://7777.cekuj.net/7777/Fotokomentare/Adulko/Nova_podprsenka.jpg
http://7777.cekuj.net/7777/Fotokomentare/Karel/au-pair.JPG

poslední s watermarkem...
Ty popisy licencí bych chtěl vidět.
7777
Profil
žiaden licencie nie sú a toto sú len preklady z engiš stránok ktoré robia užívatelia až na au-pair myslím že to užívateľ vytvoril z obrázku ktoré našiel na yahoo groups kde sa nachádzajú desiatky takých obrázkov u ktorých je napísané voľne šíriteľné!
Manny
Profil *
Pochybuji, že na úvodní stránce musíš mít nějaké informace, nevím. Přečti si pořádně podmínky hostingu. Vstupní stránkou se kdysi řešila povinnost zobrazení reklamy na freehostingu. Web se mi zdá úzký (760px), klidně bych šel na 850 nebo i 900 px. Grafika v podstatě žádná a když, tak kostrbatá (viz. Taurus). Menu s x podobnými položkami - zjednodušit. Počítadlo a ikonky s ranky jsou každému putna - pryč. A tak by se dalo pokračovat. Hlavní stránka je rozcestník. Viděl bych tam rád trochu textu o čem web je a o čem není, jeden nebo dva tématické obrázky nebo třeba poslední aktualizaci.
Taurus
Profil
I to bych rád viděl, že u takových obrázků je někde napsané, že jsou šiřitelné a modifikovatelné, navíc bez popisu zdroje. Zatím píšeš myslím a někdo někde.
A co s tou au-pair tedy uděláš?
7777
Profil
Myslím že nič,kontaktujem Karla a spýtam sa odkiaľ obrázok má. Veď na hlavnej stránke je tabuľka kde je posledná aktualizácia.
ninja
Profil
7777:
A tie do Luisa Roylu sa šíria internetom takže ich každý môže voľne upraviť.

Tvá představa o autorském právo je velice svérázná...
7777
Profil
Otázka čo všetci máte proti Au-pair? Je na nich nejaká vaša známa alebo čo?
Taurus
Profil
Podobných tam bude určitě spousta, jen náhodou je přes watermarky prdlý tvůj text.
Až budeš před soudem za ublížení na zdraví, tak se jich zeptej, zda ten zraněný člověk byl známý přísedící poroty. To bude dobrý argument. Vážně.
7777
Profil
Nie,celkove Fotokomentáre nielen u mňa ale aj asi 1000 zahraničných stránok sú tvorené voľne šíriteľný obrázok plus text Autora. Pozrite pokiaľ je na webe s ktorého ho máme voľne šíriteľne tak ich šírime ako fotokomentáre ak sa bude niekto sťažovať tak krátka stiahnem daný obrázok alebo obrázky.
Taurus
Profil
Poděl se pak s Karlem s námi o zdroje. Určitě nemáš co skrývat, když je vše v pořádku.
7777
Profil
http://www.srandaweb.com/
http://groups.yahoo.com/
A Karlovi som už písal najneskôr dozajtra napíše odkiaľ má obrázky a idem písať aj Adulkovi.
Taurus
Profil
Díky, mrknu na to.
7777
Profil
Ešte preklady sú väčšinou z http://groups.yahoo.com/ a http://tf-media.net/ http://www.many-realms.net/ http://www.angelfire.com/anime/next/SCP/C/i.html a potom nejaké sa nachádzajú aj na webe http://blogspot.com ale tento web som ešte neprešiel celý je taký rozľahlý že sa zdá že je nekonečný.
7777
Profil
Odhliadnúc od obsahu webu aký desing by ste navrhly? Alebo celkové vylepšenia webu? Aké menu by som tam mal dať?
7777
Profil
Karel odpíšal má väčšinu z freefoto.cz,Adulko prekladá z http://groups.yahoo.com/ a z rôznych blogov,Henty z http://greatshiftcaptions.blogspot.com/ ostatný autory už roky nič neprispeli.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0