Autor Zpráva
Gaudino
Ahoj, vytvořil jsem firemní stránku na Facebooku a již několik dní se neúspěšně snažím tuto stránku standardním způsobem (průvodcem Facebook) navrhnout několika přátelům.

Označím přátele a dám doporučit, ovšem vůbec žádná doporučení se nerozešlou a přátelům žádné doporučení nedojde. Zkouším to již několik dní a stále bez výsledku.

Zaznamenáváte prosím vás někdo stejný problém?

Díkes Pavel
Darker
Možná tvůj web facebook cenzuruje. Jako můj...
Gaudino
To by teda bylo hodně zvláštní, kdyby FB cenzuroval mojí stránku internetové společnosti:-)
Marek4584
Profil *
Mám stejný problém dnes jsem poslal dotaz uvidíme co napíšou...
Abbysak
Same here...
Gaudino
jestli dostanene nějakou odpoveď, tak jsem teda zvědavý, kde je problém? Bez možnosti doporučit přátelům se opravdu těžce rozjíždí na FB zcela nová stránka:-(
Darker
Gaudino:
Ani bych neřekl. Zas tak úžasný ten facebook není.
Igel
Profil *
Mám stejný problém. Rozeslal jsem stránku na přátele a nic jim nepřišlo. Zkouším to znovu a znovu. Bezvýsledně. Budu rád za něčí pomoc.
marcin
Profil *
mam stejny problem jiz delsi dobu. Na fb porad probihaji nejake zmeny, nekdy bohuzel ne ku prospechu veci, ale samotneho fb.
Rad se dozvim vic
Marek4584
Profil *
Tak už je to přes dva týdny a nikdo se neozval...pochybuju že se dočkám...když tak napište na co jste přišli díky :-/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0