Autor Zpráva
dusivka
Profil *
Mohl by mne nekdo vysvetlik k cemu je tento web? Vyjizdi ve vsech vyhledavacih na dobrych pozicich a vyzdycky se maximalne nas... kdyz se na nej prokliknu, protoze tam nikdy neni ale lautr nic z toho co hledam a tak nejak nechapu k cemu je vlastne dobry.....

Moderátor Davex: Titulek „http://www.onlineobchody.com/“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
dusivka
Profil *
treba toto - hledam na google "nemrznouci smes beton" - jako druhy okaz vyjede tento web - ale na nem nic o tom co hledam v zadnem pripade neni - jen bla bla bla - sma reklama a pusto prazdo a takhle to je i v hromade jinych vyhledavanich.

http://www.onlineobchody.com/ffse.php?search=do%20malty%20nemrznouci%20smes
Davex
Profil
dusivka:
Neporušuj prosím pravidla kategorie Názor na stránku. Přesunul jsem jinam.
Darker
Profil
Ačkoli je Váš problém s tímto webem bezpochyby nepříjemný, řešíte ho v naprosto špatné sekci.

Edit:
Davex:
Když jsem to psal, bylo to ještě v Názor na stránku.
Marek Prokop
Profil
Teď už vidím na Googlu jako první na dotaz [nemrznouci smes beton] tuto diskusi, a ta je pro ten dotaz také naprosto nerelevantní. Problém tedy není ani v Googlu, ani ve web onlineobchody.com ale v tom, že zřejmě žádná dobře nalezitelná stránka o tématu v češtině neexistuje.

Takových příležitostí pro dobrý obsah (ani nemusí být super kvalitní) jsou tisíce. Nic Vám nebrání je využít.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0