Autor Zpráva
TomasJ
Profil
Zdravím, titulek nejlíp nevystihuje podstatu vlákna, ale text vám napoví.
Mám stránku - náhled zde.
Kam bych mohl umístit text "Jste přihlášen/a jako XXXXXXX (Odhlásit)", aby to bylo na nejlepším a viditelném místě?
Myslíte, že by bylo vhodné udělat vlevo další box, kde bude takový uživ. panel, popř. přihlášení?
Netušil jsem kam tohle zařadit, tak je to tady. Předem děkuji za reakce.
panther
Profil
TomasJ:
jelikož je to celé nějaké takové nepřehledné, je to celkem jedno :-)

Volil bych asi hlavičku, nejlépe do místa, kde bude odkaz „Přihlásit“ pro nepřihlášené.
G3n3sis19
Profil
nebo nad partnery :)
TomasJ
Profil
No asi tak:
Napřed jsem přemýšlel, že to vložím nahoru do hlavičky vpravo nebo vlevo, pouze textově (Uživ. jméno s odkazem na vlastní profil a v závorce Odhlásit) a velikostí asi 16px.
Pak jsem přemýšlel, že to zase vložím do postranního boxu, který by byl stejný jako Partneři nebo Menu (myslím stylem), kde by byl buď status při přihlášení, tj. Jméno, pod tím uživ. jméno a pod tím 2 tlačítka, Profil a Odhlásit, nebo formulář pro přihlášení, s odkazy "Zapomněli jste heslo?" a "Registrovat".
A právě se nemohu rozhodnout kam...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0