Autor Zpráva
EuroFight
Profil
Dobry den,
pisi z mobilu proto ze nezlobte ze pisi bez interpunkce. S tymem vytvarime online browserovou hru a jelikoz se uz blizime do konce a hodlame ji behem prazdnin zpustit, tak tu mam jeden dotaz. Jelikoz hra bude z velke casti originalni, chteli bychom nejakou licenci nebo neco podobneho. Je pro maximalni ochranu pred kopirovanim licence uzitecna, nebo staci proste jen obycejny copyright na strance? Dekuji.
Marek Prokop
Profil
Každý software (kromě naprostých trivialit) je automaticky chráněn autorským právem. Licencí (ve smyslu dokumentu) můžete uživatelům sdělit, co a za jakých podmínek s Vaším dílem smí či nesmí dělat, ale není to nezbytné.
ninja
Profil
EuroFight: Jak psal Marek, autorskoprávní ochranu máte zajištěnou již ze zákona, nic speciálního pro to dělat nemusíte. Doporučil bych ale zažádat o ochrannou známku na název hry.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0