Autor Zpráva
candiess
Profil
Dobrej, chci se zeptat, co by měly stránky o firmě obsahovat.??
- text v patičce
- meta tagy author,...
- když objednávám produkty, tak to ,,Souhlasím s pravidly"

nemá na to někd odborný článek?
a k tomu ,,Souhlasím s pravidly" to su musím psát ručně, nebo je už někde nějaký officiální dokument o těchto právech, díky moc :)
Taurus
Profil
http://www.podnikatel.cz/clanky/povinne-identifikacni-udaje-na-firemnim-webu/
candiess
Profil
Taurus
díky moc :)
linde
Profil *
Ještě dotaz - příspěvek tauruse - viz dole -

k pov. ident. údajům na webu - a kdo ty pokuty bude dávat ?

Česká obchodní inspekce a nebo živnostenský úřad ?

To by mě fakt zajímalo........... kdo to bude kontrolovat?



Za nekompletní informace na webech přitom hrozí pokuta až 50 000 korun a ve výjimečných případech i zastavení činnosti až na jeden rok.
Tasartir
Profil
Minimálně e-shopy (podle candiessova prvního příspěvku jde o obchod) kontroluje ČOI. A chybějící identifikační údaje patří mezi nejčastější přestupky — na Lupě je souhrnných zpráviček dostatek (třeba jedna loňská, případně souhrnně i jedna letošní, plus další. za zmínku taky stojí odkazovaná výroční zpráva ČOI.)
Ivy
Profil
candiess:
co by měly stránky o firmě obsahovat.??
Doporučuji projít Seriál Firemní web.
linde
Profil *
E-shopy kontroluje ČOI ok,

ale ty ostatní - např. webové
stránky místního truhláře na malém městě -

místní živnostenský úřad ?

Ti mi pořád není jasné.
Marek Prokop
Profil
Ten paragraf je zmatečný, takže já bych to viděl jednoduše. Když web splňuje všechny uvedené náležitosti, jedná se o oficiální web firmy a musí splňovat všechny náležitosti. Když naopak všechny náležitosti nesplňuje, evidentně se o oficiální web firmy nejedná a náležitosti splňovat nemusí :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0