Autor Zpráva
Ikk
Profil *
Na tohle jse narazil na netu.
Můžou se nějak bránit.?
Jinak superstar není můj šálek kávy.

Doménu www.alzbetakoleckarova.cz nabízíme ke spolupráci

Autoři portálu www.superstar11.cz a současně majitelé domény www.alzbetakoleckarova.cz ji rádi nabídnou Alžbětě Kolečkářové ke spolupráci (např. vytvoření oficiální webové stránky).

V případě zájmu nás kontaktujte prosím emailem na pavel.nadrchalsuperstar11.cz
ar...

Moderátor Petr ZZZ: Původní titulek: „Superstar Doménu www.alzbetakoleckarova.cz nabízíme ke spol“.
Moderátor Chamurappi: Seznam dalších jmen a domén odmazán.
Moderátor Chamurappi: Titulek „Superstar doménu alzbetakoleckarova nabízíme ke spolupráci“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
panther
Profil
Ikk:
Můžou se nějak bránit.?
bránit před čím? Nebo máš s tou skupinkou kolem superstar něco společného a koleduješ si o smazání?

Asi mi uniká význam toho, co nám chceš sdělit.
Ikk
Profil *
Že si někdo pavel.nadrchalsuperstar11.cz - zaregistruje jejich jména a pak na tom chce profitovat.

Autoři portálu www.superstar11.cz a současně majitelé domény www.alzbetakoleckarova.cz ji rádi nabídnou Alžbětě Kolečkářové ke spolupráci (např. vytvoření oficiální webové stránky).

Nic víc, nic míň.


To znamená , že si Kolečkářová bude muset zaregistrovat jinou doménu s jinou kombinací a nebo mu zacálovot?
Petr ZZZ
Profil
Ikk:
To znamená , že si Kolečkářová bude muset zaregistrovat jinou doménu s jinou kombinací a nebo mu zacálovat?
Nevím, možná by se to dalo zažalovat jako nekalá soutěž, parazitování nebo tak něco. Možná by nebylo na škodu konzultovat právníka. Ptáš se, protože je ti nebohých soutěžících líto, nebo protože jsi to ty, kdo má všechny ty domény zaregistrované?
Chamurappi
Profil
Spíš mi to připadá jako nešikovný dotaz než jako spam.

Reaguji na Ikka:
Můžou. Pokud doména parazituje na jejich jméně, tak můžou Pavla Nadrchala obejít, někde na webu NICu je popsaný optimální postup.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
Přinejmenším se můžeme tvářit, že to bereme jako normální dotaz. Je pravda, že opustíme-li konkrétní souvislost, bylo by otázky i odpovědi škoda. Lze-li proti parazitům bojovat, ať se o tom ví.
Ikk
Profil *
Nejde mi o superstar, jsou mi ukradený, použil jsem to jako příklad, který jsem náhodně objevil na netu, jde mi o to, jak se dá bránit, proti takovým spekulantům.
Marek Prokop
Profil
Ikk:
jak se dá bránit, proti takovým spekulantům

Zaregistrovat si doménu dřív než někdo jiný, případně ji koupit, dokud je levná.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0