Autor Zpráva
mira33
Profil *
Nemate nekdo tip na knizku, nebo blog, nebo nejake slanky na netu s tematikou jak provozovat eshop a jak se o nej starat?
Proste od a do z. Existuje neco jako je jakpsatweb.cz pro eshopy?

Chci si zalozit eshop pro manzelku na materske a hledam info.

Zvladnu SEO, SEM, grafiku, design, html, php, nekolikrat jsem udelal eshop na bazi osCommerce, jeden z nich funguje dodnes.

co neumim je sehnat spolehlive dodavatele, kvalitni co nejlepsi system propojen s informacnim systemem. Nechcese mi delat osCommerci, protoze uvazuju nad casem stravenym ladenim, update a hlidanim bezpecnosti serveru, chtel bych neco lepsiho co by se dalo propojit treba s pohodou, nebo nejakej system co pohodu ani nepotrebuje.

jde o to aby system co nejvice pomohl a urychlil obchod, aby se dali importovat data a tisknout faktury, atd. Celkove by me zajimalo jak se to vlastne dela aby to fungovalo co nejjednodusseji.

Uvazoval jsem i o poskytovatelich celeho eshopu s mesicnim pausalem.

Momentalne studuju systemy jako jsou:
fastcentrik, shopcentrik, oxidshop, webareal, nebo shopio

zatim asi nejlepsi se mi zda webareal. Uvitam diskusi na toto tema od lidi co vedi o cem mluvim.

Diky
ninja
Profil
Doporučil bych nejdříve zvolit obor, ve kterém se manželka orientuje. Bez toho to nejde. Pak zvážit, jestli je vůbec vlastní eshop potřeba. Spousta lidí využívá jen servery jako Fler, Aukro, Minibazar, atd. - a šlape jim to dobře.
mira33
Profil *
Diky za odpoved, nad tim taky uvazuju, je fakt, ze clovek by mel prodavat neco cemu rozumi a co ho bavi.

Koukam ale, ze obcas nekdo prodava uz rozjetej eshop, myslim ze by to byla nejsnadnejsi cesta k eshopu.




Jen nechapu proc moderator presunul toto tema do teto kategorie, ani jsem to nemohl najit. Tohoto moderatora bych poslal na kurz informacniho designu.
mira33
Profil *
Jeste podotykam, ze puvodne jsem toto tema zadal do "Jak něco udělat?"
mira33
Profil *
Beru z5 pochvalu webareal.

Nekolikrat behem nekolika dnu jsem byl svedkem uplneho vypadku serveru, jejich system je sice jednoduchej z hlediska informacniho designu, ale je udelanej spatne z hlediska SEO.. a to myslim i po zapojeni SEO modulu..

Maji sice dost dobre ceny, ale ta kvalita mi pripada ze je umerna cene.. Skoda, uz jsem myslel ze mam vyhrano..
mira33
Profil *
tak webareal bych fakt nebral. Zjistil jsem ze diky jejich systemu jsou vlastne stranky duplikovane. Napr. cele tyhle stranky http://www.primafitness.cz/ jsou i na http://www.webareal.cz/ primafitness


tohle je podle me hodne spatne.




PS: koukam ze od doby co demagogicky myslici moderator premistil muj prispevek do teto naprosto nerelevantni kategorie se o toto tema nikdo nezajima.. Skoda toto forum uz zdaleka neni to co byvalo.
Moderátor Chamurappi: V této kategorii máš větší šanci na odpověď. Příčinu, proč ti nikdo neodpovídá, hledej jinde. Vliv mají různé faktory.
Plaváček
Profil
mira33:

Pročti si tento seriál: http://www.lupa.cz/autori/kupka/. Citovaný autor navíc právě dokončuje knihu o provozování e-shopů, která by co nevidět měla vyjít v nakladatelství Computer Press. Tím bys mohl začít.
mira33
Profil *
Plaváček:

Diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0