Autor Zpráva
Robb
Profil
Dobrej,
prosím vás, nevíte někdo, jak zahrnout v textu třeba do jednoho slova odkaz na jinou stránku? (Nemyslím interně na FB použitím @). Aby se dalo zkrátka kliknout na to slovo odkaz a už jste byli přesměrováni. Aby tam nebyla celá, někdy šílená, adresa. Zkoušel jsem klasicky <a href ..., [url .. ale to se mi prostě vypíše to co jsem napsal nebo mi FB nabídne abych to tam hodil přes možnost Odkaz, ale tam je zas náhled. Chci čistě jen odkaz. Nejsem "kódovač" takže nemám moc tucha,... ani jestli to jde. Hledal jsem, ale nikde jsem nenašel návod. :-)

Edit: Koukám, že jsem to hodil mezi špatný témata. Sry.

Moderátor Joker: Přesouvám z Návody, články a knihy do Nezařaditelných
Joker
Profil
Nakolik vím, Facebook neumožňuje takhle vkládat odkazy.
mindhunter
Profil
Mám pocit, že tvůj problém je v počtu znaků na zprávu nebo v estetice zprávy. Řešení by mohlo spočívat ve zkracovači URL, kde budeš mít jen pár znaků a zprávu to nesprasí a komentář bude čitelný. Jinak obecně, většinou pokud nejsou povoleny HTML značky nebo automatický převod URL adres to jinak vyřešit nejde.
Robb
Profil
Dobrá, každopádně díky za odpovědi ;-)
Annie
Profil *
Ahoj, nejsem ten co pořád sedí u FB, ale teď mám problém jak poslat v komentu odkaz na jinou stránku. Jak už tady bylo řečeno, tak jsem to zkoušela pomocí @, ale pořád mi ten odkaz nejde poslat tak aby prostě zmodral. Díky za odpověď co dělám špatně
weroro
Profil
Odkaz na akúkoľvek web stránku stačí napísať ako ktorýkoľvek iný text a po odoslaní správy bude tento odkaz klikateľný. Odkaz ale musí obsahovať na začiatku http://, www. alebo kombináciu týchto dvoch http://www.
Annie
Profil *
weroro:
Díky za odpověď, ale když to tak udělám tak zůstane tak jak ho napíšu, a pak s musí ručně kopírovat, což se každým nechce. Nechybí mi třeba nějaký plugin nebo něco takového?Protože ostatní to jde a pořád mě opravují. A
weroro
Profil
Napíš sem príklad odkazu, ktorý chceš vložiť do komentu.
Annie
Profil *
jako příklad:

http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/23444-johnny-paja-kasparova


tu se tak zobrazí, ale v komentech ne.
Annie
Profil *
Nevím jak ale už je to v poho. Díky za odpovědi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0