Autor Zpráva
Exit
Profil *
Ahoj,
mám problém s vložením Like Box do kódu a jeho následné zobrazení.
Tak tedy klasika: mám stránku na facebooku a taky normální web, chtěl jsem je propojit pomocí Like Box.
Kliknu tedy na facebook - sociální pluginy, vložím odkaz na stránku FB a nechám vygenerovat kód(náhled Like boxu s požadovanou stránkou se zobrazí vedle). Je na výběr ze tří možností: html5, xfbml a iframe. Protože "rozumím" jen iframe zkopíruji tento kód, vložím do stránky webu. Pracuji v PSPADu a nechám si zobrazit náhled. Bohužel při vložení tohoto kódu mi náhled nelze načíst, když kód z facebooku smažu stránka se opět zobrazuje normálně.
Hledal jsem různá řešení, ale žádná nebyla tohoto typu. Nalezl jsem odkaz na http://developers.facebook.com/tools/debug ,kam jsem zadal adresu stránky z FB a vyhlásilo mi to chybu: You supplied the Open Graph type "other", which does not have a namespace. Either you misspelled a standard type, or you should add a namespace. Put 'xmlns:example="http://example.com/ns/#"' onto the <html> and then use <meta property="og:type" content="example:other" /> (but use your own site name and url). Anglicky trochu rozumím, ale z tohoto jsem fakt jelen.
Můžete mi prosím poradit.
Děkuji.
ninja
Profil
Vložte link na stránku, kde vám like box nefunguje.
Exit
Profil *
Aha...vložil jsem index stránky na FTP a už to funguje jak má, asi to má problémy když to načítá z disku, i přesto že jsem zkoušel jsem různé prohlížeče.
Stejně by mě zajímalo proč to hlásí tu chybu a co ta chyba znamená (viz. druhý odstavec)?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0