Autor Zpráva
Juandev
Profil
Je možné vkládat příspěvky do těchto dvou sociálních sítí naráz? To znamená, že napíši něco v Google+, a zároveň se mi to vloží i na určitou stránku na Facebooku?
Str4wberry
Profil
Lze toho docílit použitím speciální aplikace, která umožní jednoduše odeslat příspěvek na všechny sítě najednou.
Petr ZZZ
Profil
Jen si malinko rýpnu – vkládat ten samý text na dvě různé adresy odporuje etiketě webu 1.1. ;-) Nestačilo by jedno umístění a na to pak už jen odkazovat?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
Vůbec nechápu, co tím chceš říct. Na sociální sítě rozhodně úvaha o webu 1.1 nepasuje.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
Pravda, sociální sítě spadají vlastně spíš pod dynamický web 2, ale myšlenku nepublikovat to samé na dvou různých místech lze přece uplatnit i na dynamické stránky. Principem celého internetu jsou přece odkazy a smyslem odkazů je odstranit nutnost kopírování. Přiznám se ale, že sociální sítě jako FB nebo Google+ nevyužívám a nevím, jak snadno nebo těžko se z jedné na druhou odkazuje.
Juandev
Profil
Str4wberry:
speciální aplikace
A má ta aplikace nějaké jméno?


Petr ZZZ:
To nevím, můžu se nad tím zamyslet. Nicméně tento problém bych řešil, tak jak leží a běží.
Keeehi
Profil
Petr ZZZ:
Odkaz není problém, ale pokud někdo z google+ by neměl účet na fb, tak je mu ten odkaz k ničemu. I když příspěvky se možná dají psát jako extra veřejné, že i ten kdo není zaregistrovaný tak pokud zná odkaz, tak si ho může přečíst. Alespoň u google+ se mi to snad povedlo.
Str4wberry
Profil
Hm, předpokládal jsem, že nějaká taková aplikace bude (dříve jsem používal aplikaci, co uměla Twitter a Facebook), ale zkusil jsem chvilku hledat a nic, co by umělo ještě G+ jsem nenašel. Takže buď zkusit hledat lépe než já, nebo si napsat jednoduchý skript, který příspěvek odešle na vybrané sítě.
Juandev
Profil
Str4wberry:
nebo si napsat jednoduchý skript
Ano, je to komunitní server, tak někoho zaúkoluju ať to napíše.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0