Autor Zpráva
wwwák
Profil *
Pánové programátoři, grafici a další pěkná drábkovina se na nás chystá!!!

Od dubna se budeme asi někteří často potkávat v ordinacích praktických lékařů, dle nového zákona o zaměstnanosti se při každé nové dohodě o provedené práci bude muset povinně dokládat potvrzení o zdravotní prohlídce - jinak hrozí pokuty až 2 mega!

Těch dohod jsem měl vloni asi třináct, tak nevím jestli víc času nestrávím u obvodního doktora než u PC :-) :-( ?

Více třeba: www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/69050/brigadnici-dohodari-zamestnanci-na-dobu-urcitou-pozor-musite-na-vstupni-prohlidku-a-zaplatite-si-ji.html
Romam
Profil *
Aháá, no když jsem si četl tu stránku tak mi z toho vyplynulo že když nic nepodepíšu nic platit nemusím.
Stačí se jen slovně dohodnout. A jestli se dohodnu s normálním člověkem, tak se o svou "výplatu" nemusím bát.
No není to tak ??
crash01
Profil
Romam:
Není náhodou od ledna roku 2011 nutnost uzavírat DPP vždy písemně?

Možná by bylo lepší tohle téma přesunout ;)
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Prací a zakázek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0