Autor Zpráva
rybarada
Profil
Zdravím, nevím, jestli to do tohoto téma zrovna patří, ale potřeboval bych, jestli někdo nemá nápad na stránku či portál atd. Prosím, toužím něco udělat. Děkuji Adam
margin
Profil *
O čem psát
rybarada
Profil
margin:
Díky, ale já spíš než o čem psát, by mě zajímalo, co vytvořit jako nějakou službu jako je seznam.cz, ale něco, co neexistuje.
P.S.: To jsem to smotal dohromady :-D
shaggy
Profil
rybarada:
Pozri si tú tému, akurát namiesto slova "psát" daj "tvoriť web". Čiže sa to bude volať "o čom tvoriť web" - obsah bude rovnaký.
A hádam si nemyslíš, že ti niekto dá skvelý nápad - ak by ho mal, tak ho urobí sám. Ak nevieš o čom robiť web, tak ho proste nerob.
rybarada
Profil
shaggy:
Ale já prostě musím něco udělat. Nevím co, ale něco, co by mělo navštěvníky zajímat. Weby dělám od svých 9ti let :)
_es
Profil
rybarada:
Nevím co, ale něco, co by mělo navštěvníky zajímat.
O čom spraviť stránku? - to je veľmi zaujímavá téma, vidíš predsa, že zaujíma aj teba.
rybarada
Profil
_es:
Díky, je to dobrý nápad, ale já chci něco, kde neni jen text a design, ale uživatelé tam mohou psát taky a aby to využívalo kromě HTML taky PHP a MySQL.
_es
Profil
rybarada:
ale uživatelé tam mohou psát taky a aby to využívalo kromě HTML taky PHP a MySQL.
No veď to sprav tak, nech tam užívatelia píšu svoje „nápady na stránku či portál“. Keď máš takú potrebu, tak tam zamontuj aj PHP a MySQL.
rybarada
Profil
_es:
Super napád, díky moc
Sir Tom
Profil
rybarada:
Bez nápadu se fakt stránky dělat nedají - mně by se líbila třeba obrovská sociální síť, kde by uživatelé psali své recenze na čokoládu :D a tím tam ovlivňovali další kupující...
Marek Prokop
Profil
Nápadů jsou tisíce. Stačí si vybrat: http://www.ideaswatch.com/browse
rybarada
Profil
Zajímalo by mě, co tak byste na seznam.cz uvítali za další služby? Jen tak se ptám.


Hm, co třeba doména 3. řádu zdarma? Chybí Vám tam? Nebo je prostě seznam jednička?
Sir Tom
Profil
rybarada:
Chybí Vám tam?
Ne.

Nebo je prostě seznam jednička?
Ne.

Proč stále brát seznam.cz tak, že je to jakýsi vzor pro webdevelopers? Zájmy seznam.cz je sbírat a zprostředkovávat informace... Což jenom jeden účel pro uživatele...
dranel91
Profil
rybarada:
Pokud nemáš vlastní nápady, o čem vytvořit webové stránky (a na čem zbohatnout), nauč se některou z webových technologií na profesionální úrovni a nech se zaměstnat. Potom budeš mít příležitostí, až ti s toho půjde hlava kolem. Tedy pokud v tom budeš dobrý. :-)
shaggy
Profil
rybarada:
co třeba doména 3. řádu zdarma? Chybí Vám tam? Nebo je prostě seznam jednička?
Ako to súvisí? Čo má spoločné to, či je seznam jednička s doménou tretieho rádu zdarma?

co tak byste na seznam.cz uvítali za další služby?
Neobmedzený SVN/Mercurial hosting zadarmo. Ale keďže predpokladám, že to nie je v tvojich silách splniť (ani službu ako takú, ani v spojení so seznamom, s ktorým nemáš nič spoločné), tak by som takéto otázky nekládol. Lebo takto dostaneš odpovede, ktoré sú ti nanič.
rybarada
Profil
dranel91:
Je mi 12, takže zaměstnat asi ne. :))


shaggy:
Odpovědi jsou mi na nic, jen chci znát názor. :)
shaggy
Profil
rybarada:
Odpovědi jsou mi na nic, jen chci znát názor
A ty si uvedomuješ, čo píšeš? Ak sú ti odpovede nanič, tak by sme sem nemali nič písať, však?
Na čo chceš počuť názor? Pýtal si sa, aké služby nám chýbajú, na to ti môžeme len odpovedať, nalož s tým ako najlepšie vieš.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na rybaradu:
Odpovědi jsou mi na nic, jen chci znát názor.

Kdybys tuhle větu přeložil do jakéhokoli jazyka této planety, v žádném nebude dávat smysl. Jak se chceš dozvědět názor, na který se ptáš, aniž bys dostal odpověď?
peta
Profil
Na mail mi znami posilaji ruzne obrazky, texty a jine veci. Co udelat web, ktery tyto veci sbira? Uz je, ted mi to posilaji na facebook, pro zmenu :)
Ja treba z mailu hodil na web nejake testy a do mailu jsem misto texu toho testu dal link na stranku. Behem nekolika dni mi vystoupala navstevnost o 15 lidi za den a dosud se drzi. Takovou silu ma spam na mailu.
Spousta lidi chodi na web pro zabavu. Dej si na web zajimave jednoduche hry, treba pexeso, piskvorky, ktere mohou hrat proti sobe. Chat na pokecani. Tez si tam muzes pridat navody na papirove skladacky pro ty sikovnejsi z nas. Nebo treba ted jsem videl krasne letadlo z plastove lahve, jake v obchode nekoupis. Vyhoda je, ze je levne a detem to staci. Kdyz koupis drahe z obchodu, parkrat s nim trisknes, je po nem. Navic se to tezko opravuje. maminky to muze zajimat http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=358
shaggy
Profil
peta:
Co udelat web, ktery tyto veci sbira?
Fakt originálny nápad... pred dvadsiatimi rokmi (len pre ukážku: halbot.haluze.sk)

maminky to muze zajimat http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=358
Nepomýlil si si fórum?
Petr_D
Profil
Já bych uvítal takovéto stránky: Derelictplaces
peta
Profil
shaggy: Tobe to nepripada jako zajimavy napad, to letadlo? A ja myslel, ze je to k tematu. mno, nejspis rad vyrabis s malyma detma slozite veci.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na petu:
shaggy chtěl patrně říct, že maminky nejsou vyloženě cílovou skupinou této diskuse (i když sem s největší pravděpodobností také nějaké chodit budou). — Kdy se hodláš seznámit s diakritikou? (To jsou takové ty blešky nad písmenky, vypadají trochu jako mrňavá písmenka. Pomáhají při čtení.)
Blanka456
Profil
Mám nápad na web, který u nás na českém internetu neexistuje. Nejsem však programátor. Nápad mám však zatím jen v hlavě. Jakým způsobem jej zpracovat aby bylo možno ho prodat? Lze takovou věc prodat?
jenikkozak
Profil
Blanka456:
Zkus naznačit, aniž bys prozradila ty cenné informace. Jde třeba o projekt, který v zahraničí funguje a vydělává? Je o něj zájem i v ČR?

Jakým způsobem jej zpracovat aby bylo možno ho prodat?
Popsat, namalovat schéma, natočit motivující video, možností je spousta. Čím víc toho o projektu prozradíš, tím větší pravděpodobnost, že někoho zaujme. Samozřejmě roste také riziko, že někoho zaume natolik, že v tom nadšení úplně „zapomene“ zaplatit.

Lze takovou věc prodat?
Obecně lze prodat všechno, co je někdo ochoten koupit.
Blanka456
Profil
Takže pokud umím s grafickým programem, stačí vytvořit rozvržení hlavní stránky, další které se otevřou po rozkliknutí atd...
Nemám tušení, zda něco takového funguje v cizině. Jedná se o nápad webu, kde by si uživatel tvořil vlastní profil. Podobných stránek je u nás několik, nicméně nepřehledných a nekompletních.
Prodat se dá dnes opravdu všechno, jenže musí člověk vědět jak :-). Když mi někdo kdo se vyzná řekl cenu jakou by takový projekt měl, kdybych si to někde zadala ať mi to udělají - jako studentka bych si to nemohla dovolit. Proto spíše prodat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0