Autor Zpráva
first
Profil *
Dobrý den,
dělám si na web stránkování a stojím před rozhodnutím jestli použít klasické stránkování (< 1 2 3 >), a nebo takové to tlačítko které postupně obsah načítá pořád pod sebe. Zdá se mi to takové modernější. Používá to třeba Alza pro výpis produků, nebo Google Images. Zajímá mě Váš názor, zkušenosti, názory. Co vyhovuje vám? Napadají Vás nějaké klady a zápory? Díky za všechny reakce.
Taurus
Profil
Asi bych to volil dle typu stránky. Pokud jde o nějaké produkty, rád bych viděl, kolik stran zaberou. U nějakého blogu by se perexy klidně mohly postupně objevovat, přičemž na další straně by byl třeba jiný rok.

Nevýhodou postupného načítání je, že pokud vím, že něco co hledám je dole, musím třeba dlouho točit kolečkem. Naproti tomu u stránkování kliknu na poslední stranu. Nerad čekám.
Str4wberry
Profil
Jak píše Taurus, záleží na typu stránky. Někde může být lepší to, někde ono a někde úplně něco jiného.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0