Autor Zpráva
sahaw
Dobry den,
chtel bych se zeptat jestli je legalni dat printscreeny z her na svuj web aniz bych porusoval zakon. Nedoparilo se mi najit nic na netu jestli je to legalni. Chtel bych klidne spat a nemit strach,ze mi prijde faktura na pul milion,ze jsem pouzil obrazky z her. Staci mne jen nekam nasmerovat,kde by to bylo jasne vysvetleno co je jeste legalni. Dekuji.
ninja
Záleží součástí jakých stránek, repsketive každé konkrétní stránky, obrázek bude. Pokud se bude jednat například o autorskou recenzi hry, je vložení obrázku v pořádku. Blíže doporučuji prostudovat autorský zákon, § 29a následující.
sahaw
Fan stranky hry. Meli by obsahovat popis,navod,obrazky,odkazy na patche,mapy,savy,forum. Pak navod by mel byt slozen z tech printscreenu.A stranky by meli obsahovat i ukazy z her(prinscreny a videa ze hry).

Bohuzel neni mi jasne po prostudovani toho zakona co je legalni a co ne.Beru,ze nemam na to bunky pochopit. To same plati u toho dokazu,kde se to neco podobne resilo.
Autorská práva - fotografie

Ohledne printscrenu serialu je reseno Screenshoty ze seriálu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: