Autor Zpráva
miamia
Profil
Ahojte, skúšal som tento kód na zobrazenie všetkých užívateľov mojej appky <iframe id="fbusage" scrolling="no" allowTransparency="true" src="https://www.facebook.com/plugins/facepile.php?app_id=123&amp;amp;width=750&amp;amp;max_rows=1" style="border:none; overflow:hidden; width:750px; height: 60px;" frameborder="0"></iframe>

Zobrazuje to ale len mojich vlastných priateľov. Ako to mám upraviť, aby ten iframe zobrazoval úplne všetkých užívateľov appky?
Str4wberry
Profil
Tipoval bych to na vlastnost Facebooku, kdy v zobrazení uživatelů upřednostňuje v případě přihlášení vlastní přátelé. Nevím, jestli je reálné zobrazovat úplně všechny uživatele, ale víc se jich ukáže, když zvedneš počet řádků a velikost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0