Autor Zpráva
jiriczek234
Profil
Ahoj,
Chci se zeptat na jednu takovou věc - chtěl bych si na svém webu udělat rubriku multiplayer, kde by byly návody, jak hrát kraked hry po netu... Zádné odkazy na stažení hry by tam nebyly, jenom by tam byl download hamachi, což je legální... A já se chci zeptat je legální a mít přesný návod, jako sprovoznit multiplayer ? Nikoliv, jak kraknout hru atp... Proste jen návod, jak hrát online... Co myslíte ?
Díky za každy názor! :)
pollo22
Profil
Namiesto toho aby si učil ľudí ako c r a c k o v a ť hry by si im mohol prehovoriť do duše a dotlačiť ich ku kúpe hry. Nemám nič proti tomu ak si niekto stiahne hru a c r a c k n e kvôli odskúšaniu nárokov a kvality. Ale ak sa Vám kurnik tá hra páči tak si ju zakúpte. Ešte oto viac ak chcete hrať multiplayer. Viete vôbec koľko práce dá vytvoriť takú hru?
jiriczek234
Profil
Já jsem psal, ze nechci udělat návod, jak hru c r a c knout... Ale jenom pouze, jak mohou hrát hru přes multiplayer...


A ani jsem se neptal, zda a tím souhlasíte... Ale pouze dá je to legální....
margin
Profil *
Chci se zeptat na jednu takovou věc - chtěl bych si na svém webu udělat rubriku zastavárny, kde by byly návody, jak prodávat kradené zboží do zastaváren... Zádné navádění ke krádežím by tam nebyly, jenom by tam byla vysvětlena páka, což je legální... A já se chci zeptat je legální a mít přesný návod, jako sprovoznit zastavárnu ?
Přijde ti to v pořádku?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0