Autor Zpráva
user500
Profil
Zajímalo by mě, (nikde jsem to sice neviděl, ale zajímalo by mě to) co kdyby byli dvě úplně stejné stránky se stejným obsah, akorát s jinou doménou, vytvořené stejným uživatelem.
Davex
Profil
Tak by to byly stejné stránky na dvou doménách.
user500
Profil
no jo ale jestli by to bylo nějak trestné, že by si chtěl třeba majitel získat více přístupů
Petr ZZZ
Profil
Pokud vlastníš autorská práva na ten obsah, můžeš si ho vystavit na internetu třeba desetkrát. Protizákonné to není, ovšem nikdo soudný to nedělá, mimo jiné protože duplicitní obsah bývá penalizován vyhledávači, v nejlepším případě tím, že se ve vyhledávání bude zobrazovat jen jedna ze stránek (ta starší).

Poradím ti: Věnuj úsilí tvorbě kvalitního obsahu, návštěvnost ti bude zaslouženou odměnou. Cokoli jiného je ztráta času.
user500
Profil
jo však jo, jen mě to zajímalo, nikoliv, že bych to tak dělal :-) :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0