Autor Zpráva
Rufr
Profil
Zdraván vás. Všechny weby wz.cz(včetně webzdarma.cz) se mi zobrazují s výstražným oknem "Nahlášená útočná stránka, která by mohla poškodit váš počítač" Stalo se mi to až po aktualizaci stránky CTRL+F5. Mají na webu problém, nebo je chyba u mne? Děkuji.
www.wz.cz

Moderátor Petr ZZZ: Zrušena klikavost odkazu. Na zavirované stránky nikdy neodkazuj prokliknutelným odkazem!
Moderátor Chamurappi: Odkázaná stránka mi nepřipadá zavirovaná. Vypadá to, že je zavirovaný někdo, kdo na wz.cz hostuje.
LudekBrno
Profil
Rufr:
Taky mi to google chrome hlásí, vypadá to, že mají nabořený server.
Rufr
Profil
http://safebrowsing.clients.google.com/safebrowsing/diagnostic?client=Firefox&hl=cs&site=http://www.webzdarma.cz/
Tak zdá se, že se jedná pouze o některé uživatele wz.cz ...
astra
Profil *
Problém je s jedním reklamním banerem, který směřuje na nějaké spamery. Nejedná se o virus. Nicméně webzdarma to jako obvykle neřeší.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
„Odkázaná stránka mi nepřipadá zavirovaná.“

Neklikl jsem na ni a ani to nemám v úmyslu, takže to neposoudím. Reagoval jsem na to, že Rufr se domníval, že zavirovaná je, a přesto na ni odkázal.
Rufr
Profil
Mají už problém vyřešený? Já jsem si blokování zrušil, takže nemohu soudit.
Rufr
Profil
Tak jsem skutečně zvědav, jestli ten problém šéfové wz.cz odstraní...
jenikkozak
Profil
Já bych zase rád, kdyby banky umožnily převody o víkendech, ale ani jednoho nedosáhneme tím, že to budeme psát sem do diskuse.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0